Кондиционер сплит-система Tosot Expert Inverter GB-24VP

46 190 ₴
- В наличии
Кондиціонер Tosot GB-24VP оснащений продуктивним і економічним інверторним компресором, генератором іонів і вдосконаленим теплообмінником, що дозволяє йому ефективно працювати в широкому діапазоні зовнішніх температур. На обігрів кондиціонер можна використовувати при температурі на вулиці до -15 градусів, на охолодження при зовнішній температурі до +43 градусів. Wi-Fi модуль дає можливість дистанційно керувати налаштуваннями за допомогою мобільного гаджета.
Технологія інверторного управління
Інверторний компресор демонструє стабільну роботу, високу енергоефективність, низький рівень шуму і володіє збільшеним робочим ресурсом. При включенні компресор підвищує оберти і швидко досягає встановленої температури, після чого він не відключається, а знижує обороти до мінімуму, щоб оперативно відреагувати на притоки повітря ззовні. Інвертор споживає менше електроенергії, а відсутність постійних включень – виключень збільшує робочий ресурс кондиціонера.
Сучасна система іонізації
Генератор іонів - фільтр Plasma Active (API) продукує мільйони негативно заряджених іонів, які притягують до себе і нейтралізують шкідливі елементи і поширені забруднювачі повітря: спори цвілі, віруси і бактерії, мікрочастинки пилу. Іонізатор ефективно очищає повітря в приміщенні і забезпечує свіжу здорову атмосферу.
Самоочищення і самодіагностика
Функція самоочищення не відключає вентилятор внутрішнього блоку після відключення кондиціонера до повного просушування теплообмінника, щоб запобігти утворення плісняви і неприємних запахів. Інтелектуальна система самодіагностики оперативно виявляє проблеми в роботі техніки і допомагає уникнути серйозних поломок.
Режими на всі випадки
Турборежим максимально нарощує робочу потужність і дозволяє швидко досягти заданої температури в кімнаті. Режим осушення регулює рівень зволоженості атмосфери в приміщенні і видаляє з повітря зайву вологу без зниження температури. Нічний режим створює і підтримує комфортні умови для здорового глибокого сну. У нічному режимі знижується витрата електроенергії, і знижується рівень шуму, щоб ви могли повноцінно відпочити та відновити сили. Теплий старт подбає, щоб у режимі обігріву при включенні кондиціонера в кімнату не потрапляв холодне повітря
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tosot |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 83 кв.м |
| Поток воздуха | 850 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 6450 Вт |
| Мощность охлаждения | 6160 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1760 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1760 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 300 мм |
| Ширина внутреннего блока | 970 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Ширина внешнего блока | 955 мм |
| Глубина внешнего блока | 396 мм |
| Вес внешнего блока | 46 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 6.10 |
| SCOP | 4 |
| Коефіцієнт енергоефективності | А++ |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 46 190 ₴
- Способ упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.




