Тепловий насос Cooper&Hunter Unitherm 3 Split CH-HP10SIRK3 10 кВт 1ф (230 В)

201 600 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Універсальний зовнішній блок;
- Озонобезпечний холодоагент R32;
- Підготовка гарячої води до +80°С;
- Клас енергоефективності А++/А;
- Дистанційне Wi-Fi та BMS керування;
- Двохстадійний роторний компресор;
- Пластинчатий теплообмінник Alfa Laval;
- Високоефективний циркуляційний насос Wilo;
- 5 дюймова кольорова сенсорна панель керування;
- Широкий діапазон робочих температур від -25 до +48.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Внутрішній блок Hydrobox Рівень шуму дБ(А) 29 Габарити ШхГхВ (б/упак) мм 460x318x860 Вага(Нетто/Брутто) кг 62/71 Температура охолодження °C +7…+25 Температура нагріву °C +20…+55 Температура нагріву ГВП* °C +40...+55 Параметри живлення В/Ф/ Гц 220~240/1/50~ 60 *-до 80 °C при активації ТЕНу Зовнішній блок Продуктивність Холод кВт 8,5 Тепло кВт 9,5 Рівень шуму дБ(А) 55 Споживана потужність Холод кВт 2,24 Тепло кВт 2,07 EER/COP** 2,9/4,6 Габарити ШхГхВ (б/упак) мм 982х427х787 Вага(Нетто/Брутто) кг 82/92 Параметри живлення В/Ф/ Гц 220~240/1/50~ 60 Діапазон роботи нагрів °C -25…+35 Діапазон роботи ГВП °C -25…+45 Діапазон роботи охолодження °C +10…+48 **-для фанкойлів або радіаторів * Продуктивність і споживана потужність заміряні за таких умов: Охолодження - температура води на вході / виході 23°С/18°С, зовнішня температура 23°С DB/24°C WB.
Нагрівання - температура води на вході / виході 30°С/35°С, зовнішня температура 7°С DB/6°C WB.** Продуктивність і споживана потужність заміряні за таких умов: Охолодження - температура на вході / виході 12°С/7°С, зовнішня температура 35°С DB/24°C WB.
Нагрівання - температура води на вході / виході 40°С/45°С, зовнішня температура 7°С DB/6°C WB.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 62 кг |
| Высота | 860 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 318 мм |
| Основные | |
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 9.5 кВт |
| Режим работы | Нагрев/охлаждение |
| Минимальная температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 48 град. |
| Коэффициент преобразования | 4.6 |
| Количество модулей | 2 шт |
| Электрическая мощность | 2.07 кВт |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 55 °С |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність ТЕНа | 6 |
- Цена: 201 600 ₴



