Кондиционер сплит-система Haier Tibio Super Cooling HSU-18HT103/R2 HSU-18HUN103/R2-A

28 800 ₴
- В наличии
Tibio Оn/Оff поєднує у собі велику кількість корисних функцій, які стануть причиною створення комфорту. Модель комплектується стандартним компресором, який збільшує ККД, працює за низького рівня шуму, а також гарантує економічне споживання електроенергії.
Крім того, теплообмінник зовнішнього блоку має спеціальний захист, що робить його несприйнятливим до температурних та погодних впливів, тому ви гарантовано отримаєте безперебійну роботу.

WI-FI керування (опційно)
Повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу.
Повертаючись з роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевненим у тому, що «погода вдома» точно комфортна.
Супертихий
Непомітна робота кондиціонера в режимі “Тихий” створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої атмосфери в будь-якому приміщенні.
У кондиціонері застосовується вдосконалена технологія контролю шуму, завдяки чому вдалося знизити рівень шуму до 23 дБ(А).


Інтелектуальний повітрянний потік
Спрямування прохолоди до стелі. У режимі охолодження повітряний потік направляється безпосередньо до стелі, тому холодний потік повітря не дує безпосередньо на вас.
Спрямування тепла до підлоги. В режимі обігріву тепле повітря направляється до підлоги, що забезпечує всебічну циркуляцію і збалансовану температуру в кожній зоні приміщення.
Функція Super Cooling
Наявність “зимового комплекту”, який включає в себе регулятор обертів вентилятора, підігрів компресора та піддону зовнішнього блоку. Tibio on/off здатні працювати в режимі охолодження при зовнішній температурі до -30°C, що особливо важливо для технологічних приміщень та в режимі обігріву до -15°C. Кондиціонери даної серії часто встановлюються в серверних, завдяки тому, що працюють з похибкою, яка не перевищує 1°C. Це дозволяє чітко підтримувати задані температурні параметри.


Режим TURBO
Режим обирається за допомогою кнопки TURBO / Quiet на пульті, після чого кондиціонер переходить в інтенсивний режим роботи, характеризуючим швидким виходом на задану температуру.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Производитель | Haier |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Мощность охлаждения | 5100 Вт |
| Мощность обогрева | 5300 Вт |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Используемый хладагент | R410a |
| Функция памяти | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Параметры работы прибора | |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1590 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1410 Вт |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 225 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1008 мм |
| Глубина внутреннего блока | 318 мм |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 540 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Глубина внешнего блока | 245 мм |
| Вес внешнего блока | 37 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Коефіцієнт енергоефективності | А++ |
| Компрессор | Не інвентор |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Цена: 28 800 ₴


