Тепловий насос Cooper&Hunter CH-HP07UMPNK 7 кВт 1Ф (230В)

100 800 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Тепловий насос моноблочного типу.
- П'ять режимів роботи: Опалення, Охолодження, ГВП, Опалення + ГВП, Охолодження + ГВП;
- Інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей дротового контроллера;
- Захист від замерзання;
- Захист від перегріву компресора.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Продуктивність* | Холод | кВт | 5,9 |
| Тепло | кВт | 7,4 | |
| Енергоефективність | Холод | EER | 2,56 |
| Тепло | COP | 4,11 | |
| Споживана потужність | Холод | кВт | 2,3 |
| Тепло | кВт | 1,8 | |
| Споживаний струм | Холод | А | 10,2 |
| Тепло | А | 8,1 | |
| Рівень звукового тиску | дБ(А) | 56 | |
| Джерело живлення | ~220-240В/50Гц/1ф | ||
| Температурний діапазон роботи | °С | -15 ... +45 | |
| Діаметр труб, що приєднуються | Дюйми | 1 | |
| Максимальна температура води | °С | 60 | |
| Номінальна подача гарячої води | м³/год | 1,55 | |
* Холод: зовнішня температура DB / WB 35 °C / 24 °C температура води на вихід 7 °C температура води на вхід 12 °C.
* Тепло: зовнішня температура DB / WB 7 °C / 6 °C температура води на вихід 35 °C, температура води на вхід 30 °C.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 605 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Длина | 445 мм |
| Основные | |
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Используемый хладагент | R410a |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность охлаждения | 5.9 кВт |
| Тепловая мощность | 7.4 кВт |
| Режим работы | Нагрев/охлаждение |
| Минимальная температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 45 град. |
| Коэффициент преобразования | 4.11 |
| Количество модулей | 1 шт |
| Электрическая мощность | 1.8 кВт |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 60 °С |
| Площадь обогрева | 80 кв.м |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Не інвентор |
- Цена: 100 800 ₴
