Кондиционер Cooper&Hunter Veritas CH-S07FTXQ2-NG R32 Wi-Fi

23 999 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- "CH 7 - SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Робота від -15 °C до +48 °C на охолодження і від -15 °C до +24 °C на обігрів;
- Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON VI (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція "I FEEL" - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5 °C;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96 В-260 В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Захист oт обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер;
- Покриття "BLUE-FIN";
- Комфортна підтримка температури в нічному режимі "SLEEP";
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція "Авторестарт" - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з вказівкою помилки на дисплеї;
- Повна відповідність з діючою з 1 -01-2013 Директивою Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2500 Вт |
| Мощность охлаждения | 2350 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 680 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 650 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 48 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 270 мм |
| Ширина внутреннего блока | 713 мм |
| Глубина внутреннего блока | 195 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.2 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 450 мм |
| Ширина внешнего блока | 710 мм |
| Глубина внешнего блока | 293 мм |
| Вес внешнего блока | 20.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 5.10 |
| SCOP | 3.80 |
| Енергоефективність, клас | А |
| Площа приміщення | 07BTU / 10-20 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 23 999 ₴


