Рекуператор PRANA 200G ECO ENERGY M2023

19 386 ₴
- В наличии
PRANA 200G Eco Energy M2023 – smart-функції в комбінації з максимальним ККД для ще більшої енергоощадності вашого дому. Рекуператор PRANA 200G Eco Energy M2023 має автоматичні режими роботи. В них рекуператор враховує стан повітря в приміщенні та відповідним чином коригує об’єм повітрообміну. Також модель Eco Energy передбачає найменшу довжину робочого модуля (440 мм).
Можливості
Модель поєднує в собі переваги моделі 200G і серії PRANA ECO ENERGY. Ви отримуєте ідеальну комбінацію енергоефективності та функціональності. В лінійці присутні режими AUTO та AUTO+. З ними система працює автономно та не вимагає ручного керування користувачем.
Увімкніть режим AUTO, щоб рекуператор PRANA 200G Eco Energy M2023 самостійно коригував продуктивність, опираючись на дані з датчиків. Також є аналогічне рішення для ночі. В режимі AUTO+ рекуператор діє за тим же принципом, проте максимальна швидкість не перевищує третьої. Це забезпечує низький рівень шуму та ваш якісний відпочинок.
Функції
- всі функції серії PRANA Standart;
- фільтр у базовій комплектації приладу;
- контроль стану фільтра (в застосунку та на дисплеї);
- показ часу та дати на дисплеї системи;
- моніторинг температури повітря при подачі в приміщення та при виведенні назовні;
- датчик відносної вологості повітря;
- температурний датчик;
- датчик атмосферного тиску;
- режими роботи AUTO та AUTO PLUS.
*Режим провітрювання (BOOST) – нерегламентований режим, не рекомендується для постійного застосування.
Сертифікація вентиляційних систем
- Директива 2011/65/EU. Обмеження вмісту шкідливих речовин (RoHS).
- Директива 2014/30/EU. Електромагнітна сумісність (EMC).
- Директива 2006/42/EU. Безпечність машин і механізмів (MD).
- Директива 2009/128/EU. Екодизайн (ErP).
- Директива 2014/35/EU. Електроприлади низької напруги (LVD).
- Директива 2014/53/EU. Радіообладнання (RED).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prana |
| Страна производитель | Украина |
| Производительность | 85 куб. м/час |
| Эффективности рекуперации тепла | 97 % |
| Потребляемая мощность | 3.2 Вт |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Уровень шума | 8 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 440 мм |
| Высота | 220 мм |
- Цена: 19 386 ₴


