Рекуператор PRANA 200C ECO LIFE M2023

24 360 ₴
- В наличии
PRANA Eco Life 200C M2023 – максимум повітрообміну та smart-можливостей в одній моделі. Вентиляційна система поєднує в собі переваги серії 200C та преміальної лінійки в асортименті бренду. Роботу рекуператора можна автоматизувати завдяки датчикам
Можливості
Лінійка Eco Life відкриває максимум можливостей для організації розумного повітрообміну. Модель оснащується датчиками якості та стану повітря. Рекуператор відслідковує їх показники та відповідним чином коригує параметри роботи системи. При цьому участь користувача не потрібна.
Серія 200C доповнює ці можливості максимальним повітрообміном серед рекуператорів побутового призначення. Мідний теплообмінник зберігає до 92% тепла та прохолоди в приміщенні. Це дозволяє зменшити витрати на опалення приміщення в холодну пору року та затрати на кондиціонування в спекотні періоди.
Функції
- всі переваги лінійок PRANA Standart і PRANA Eco Energy;
- інформація про ККД рекуператора на дисплеї та в застосунку;
- датчик еквівалента вуглекислого газу;
- датчик летких органічних сполук;
- формування статистики якості повітря (в застосунку при підключенні через Wi-Fi);
- фіксування температури повітря в чотирьох точках проходження через рекуператор.
*Режим провітрювання (BOOST) – нерегламентований режим, не рекомендується для постійного застосування.
Сертифікація вентиляційних систем
- Директива 2014/53/EU. Радіообладнання (RED).
- Директива 2009/125/EU. Екодизайн (ErP).
- Директива 2014/30/EU. Електромагнітна сумісність (EMC).
- Директива 2011/65/EU. Обмеження вмісту шкідливих речовин (RoHS).
- Директива 2014/35/EU. Електроприлади низької напруги (LVD).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prana |
| Страна производитель | Украина |
| Производительность | 140 куб. м/час |
| Эффективности рекуперации тепла | 92 % |
| Потребляемая мощность | 3.2 Вт |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -30 град. |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Уровень шума | 8 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 490 мм |
| Высота | 220 мм |
- Цена: 24 360 ₴


