Кондиционер мобильный TCL KY-18/QY(MZ)(NX)

10 399 ₴
- Нет в наличии
Режими Охолодження, Осушення та Вентиляції. 2 швидкості вентилятора, режим TIMER (вмикання/вимикання), попередження про безпечний рівень води, розморожування при низькій температурі, покриття теплообмінника Titan Gold. Пульт в комплекті. Адаптер для відведення гарячого повітря у вікно.
Легкий та зручний контроль
Легкий та зручний контроль - світлодіодний дисплей та пульт дистанційного керування дозволяють легко керувати вашим пристроєм.

Легко очисний фільтр
Багаторазовий фільтр зменшує кількість бактерій, запахів та інших частинок, що потрапляють у повітря, для здорового та комфортного середовища.

Робота без дренажу
В режимі охолодження чи режимі вентиляції – при низькій вологості, можливо буде відсутня необхідність підключення дренажу для відведення конденсатної води. Пристрій сконструйовано таким чином, що під час роботи він повертає велику частину вологи назад у повітря.

3 режими роботи
3 режими роботи – Режими Охолодження, Осушення та Вентиляції

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Моноблок |
| Тип внутреннего блока | Мобильный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Поток воздуха | 260 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Мощность охлаждения | 1810 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Количество режимов работы | 3 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Дисплей | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 824 Вт |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 670 мм |
| Ширина внутреннего блока | 320 мм |
| Глубина внутреннего блока | 340 мм |
| Вес внутреннего блока | 21.8 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Площа приміщення | 07BTU / 10-20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 10 399 ₴




