Напольно-потолочный инверторный кондиционер Neoclima NCSI60EH1z/NUI60EH3z

150 000 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Підлогово-стельовий інверторний кондиціонер NCSI60EH1z/NUI60EH3z
Підлогово-стельовий інверторний кондиціонер Neoclima NCSI60EH1z/NUI60EH3z використовуються у випадку, коли потужності звичайної спліт-системи недостатньо, і немає можливості установки кондиціонери касетного типу (відсутня підвісна стеля), або ж у випадку, якщо приміщення має сильно витягнуту форму. Внутрішній блок такого кондиціонера направляє потужний струмінь охолодженого повітря вздовж стіни або стелі і таким чином забезпечує рівномірний розподіл температури в приміщенні. Його оригінальний зовнішній вигляд спеціально призначений для кріплення на стелі або стіні.
Основні переваги підлогово-стельового кондиціонера Neoclima NCSI60EH1z/NUI60EH3z
- Зручність монтажу
- Автоматична робота повітряних заслінок
- Кондиціонер NCSI60EH1z/NUI60EH3z підлогово-стельового типу допускає встановлення в кутку приміщення, навіть якщо простір над підвісною стелею дуже вузьке. Дуже зручний у тих випадках, коли із-за конструктивних особливостей (наприклад, єдиного джерела освітлення) встановлення кондиціонера у центрі стелі неможлива.
- Neoclima NCSI60EH1z/NUI60EH3z оснащений функцією автоматичного гойдання горизонтальних і вертикальних повітряних заслінок, що забезпечує більш рівномірний і комфортний повітряний потік.
- Система LAK (Low Ambient Key). Плавне регулювання оборотів вентилятора зовнішнього блоку дозволяє експлуатувати кондиціонер в режимі охолодження при зовнішній температурі від -15 до + 52 ° Пн. Система EXW (Electronic Expansion Valve). Швидкий і точний контроль над процесом випаровування фреону дозволяє збільшити енергоефективність кондиціонера. Також завдяки системі EXW можна експлуатувати кондиціонер на обігрів при зовнішній температурі від -23 до + 24° С.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neoclima |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 160 кв.м |
| Мощность обогрева | 18980 Вт |
| Мощность охлаждения | 16900 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 5663 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 5936 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -23 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 675 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1650 мм |
| Глубина внутреннего блока | 235 мм |
| Вес внутреннего блока | 41.4 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 952 мм |
| Ширина внешнего блока | 1333 мм |
| Глубина внешнего блока | 415 мм |
| Вес внешнего блока | 111.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип кондиціонера | Підлого-стельовий |
| SEER | 7,1 |
| SCOP | 4,6 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
- Цена: 150 000 ₴


