Кондиционер TCL FreshIN 1.0 TAC-12CHSD/FAI Inverter R32 WI-FI

40 999 ₴
- В наличии
Інверторна спліт-система FAI – лінійка інверторних кондиціонерів преміального сегменту, оснащених функціями припливу та очищення повітря. На відміну від більшості кондиціонерів з підмішуванням повітря, кондиціонер серії FreshIN подає в 2 рази більший об’єм повітря — 60 м³ свіжого повітря на годину та легко забезпечує потреби більшості типів приміщення. В комплекті вбудований Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та
FreshIN+
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці.
360° Airflow
Інноваційна конструкція ламелі, що рухається на 360°, створює бар’єр для прямого повітряного потоку на користувача та концентрує весь потік повітря в одному напрямку.
В режимі охлодження, ламель відсікає 100% холодного повітря, спрямовуючи його під стелю, додатково створюючи ефект душу.
В режимі обігріву направляє тепле повітря тільки вздовж стіни на підлогу, створюючи ефект ковдри.
Для більш швидкого та ефективного охолодження, можливо використовувати ламель таким чином, що холодне повітря буде направлене одночасно вгору та вниз, при цьому користувач може знаходитись безпечно перед кондиціонером не боячись прямого потоку повітря.

Температурний баланс
Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури.
Повітряний двигун
Завдяки потужному повітряному двигуну, кондиціонер може подавати до 60 м³ свіжого повітря на годину та легко забезпечить потреби більшості типів приміщення.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації:
- попередній фільтр
- антибактеріальний фільтр з іонами срібла
- високоефективний фільтр HEPA
- фільтр високої щільності
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі, що мають велику кількість перфорованих мікро-отворів, закриваються, створюючи бар’єр для прямого потоку повітря та розсіюючи його на тисячі дрібних. При цьому повітряний потік стає більш м’яким та дисперсним, тому користувач може знаходитись навпроти виходу повітря з кондиціонера, не боячись сильного прямого потоку та протягів.

IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Додаток TCL Home також може відображати для вас обсяг свіжого повітря в реальному часі.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.

Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.


Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.

Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
м’який потік повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 660 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3900 Вт |
| Мощность охлаждения | 3630 Вт |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Производительность осушения | 1.2 л./сутки |
| Режим приточной вентиляции | Да |
| Уровень шума | 22 дБ |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 921 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 994 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 300 мм |
| Ширина внутреннего блока | 960 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 13 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 500 мм |
| Ширина внешнего блока | 740 мм |
| Глубина внешнего блока | 260 мм |
| Вес внешнего блока | 26.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 8.5 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 4.6 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 40 999 ₴
- Способ упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.






