Кондиционер TCL FreshIN 2.0 TAC-12CHSD/FBI Inverter R32 WI-FI

42 899 ₴
- В наличии
Інверторна спліт-система FBI – лінійка інверторних кондиціонерів преміального сегменту, оснащених 3 режимами обміну свіжим повітрям та очищенням повітря. На відміну від більшості кондиціонерів з підмішуванням повітря, кондиціонер серії FreshIN 2.0 подає в 2 рази більший об’єм повітря — 60 м³ свіжого повітря на годину, режим витяжки повітря складає до 30 м³/год. Унікальна технологія відображення якості повітря у реальному часі. В комплекті вбудований Wi-Fi пристрій. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря.
FreshIN 2.0
На вибір існує 3 режими обміну свіжим повітрям:
- режим подачі свіжого повітря до 60 м³/год;
- режим витяжки повітря з приміщення до 30 м³/год;
- режим двосторонньої вентиляції обміну свіжого повітря з повітрям у приміщенні.
Циркуляція повітря в приміщенні
За допомогою центробіжної сили вентилятора свіжого повітря, повітря в приміщенні всмоктується в систему циркуляції свіжого повітря, проходить додаткове очищення та надходить назад до кімнати.

Температурний баланс
Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури.
Якість повітря TVOC у реальному часі
Більш ефективне покращення якості повітря, яке може виявити більшість забруднюючих речовин, таких як CO₂, формальдегід тощо.


Один отвір
Достатньо одного отвору на вулицю для того, щоб вивести назовні трубу для свіжого повітря, об’єднавши її з іншими необхідними з’єднаннями та комунікаціями.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації, щоб забезпечити високоефективне очищення повітря.
- попередній фільтр
- антибактеріальний фільтр з іонами срібла
- високоефективний фільтр HEPA
- фільтр високої щільності
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі, що мають велику кількість перфорованих мікро-отворів, закриваються, створюючи бар’єр для прямого потоку повітря та розсіюючи його на тисячі дрібних. При цьому повітряний потік стає більш м’яким та дисперсним, тому користувач може знаходитись навпроти виходу повітря з кондиціонера, не боячись сильного прямого потоку та протягів.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.


IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.

Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.


Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.

Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.

Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 680 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3700 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Производительность осушения | 1.2 л./сутки |
| Режим приточной вентиляции | Да |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 920 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 840 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 313 мм |
| Ширина внутреннего блока | 898 мм |
| Глубина внутреннего блока | 210 мм |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 549 мм |
| Ширина внешнего блока | 795 мм |
| Глубина внешнего блока | 305 мм |
| Вес внешнего блока | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 8.5 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 4.6 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 42 899 ₴
- Способ упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.






