Канальный БЛОКИ New (Inverter) TUD160PHS1/A-S/TUD160W1/NhA-X

157 490 ₴
- В наличии
Канальні кондиціонери – це напівпромислові спліт-системи, що складаються з блоків (зовнішнього та внутрішнього). Використовуються для одночасного кондиціювання кількох приміщень (охолодження, обігрів, осушення та очищення повітря): у будинках, котеджах, квартирах, спортзалах, салонах краси, офісах, магазинах, ресторанах тощо.
Головна відмінна риса – забір свіжого повітря та розведення його за допомогою повітроводів.
Канальні кондиціонери мають внутрішній блок, який розміщується потай у міжстельовому просторі на віддаленій відстані від постійного перебування людини (комора, службове приміщення тощо).
Зовнішній та внутрішній блоки з’єднані трубопроводом з циркулюючим холодоагентом R32. У внутрішній блок по повітропроводу з вулиці надходить повітря, яке пройшовши стадію очищення, охолодження або нагріву, розподіляється по всій мережі за допомогою вентилятора.
- Легкий монтаж;
- Компактні габарити;
- Дренажний насос;
- Малошумний вентилятор;
- Довговічний фільтр, що миється;
- Ефективна тепловіддача внутрішнього блоку;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- Багаторівневий захист системи;
- Довжина трубопроводу до 75 м. (для моделей великої потужності).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tosot |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Канальный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Поток воздуха | 2600 куб. м/час |
| Мощность обогрева | 17000 Вт |
| Мощность охлаждения | 16000 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 5400 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 4700 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 3.62 |
| EER | 2.96 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Площа приміщення | 60BTU / 150-180 |
- Цена: 157 490 ₴






