Касетный блок New (Inverter) TUD160T1/A-S/TUD160W1/NhA-X+TF06

151 190 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Для кондиціонування великих приміщень у різних будинках (офіси, торгові центри, великі заміські будинки, ресторани тощо) застосовуються напівпромислові касетні кондиціонери з чотиристороннім (і більше) розподілом повітря.
Касетний кондиціонер, як і традиційна спліт-система, складається з двох блоків: зовнішнього та внутрішнього.
Але внутрішній блок має конструкційні відмінності, що дозволяють рівномірно розподіляти охолоджене повітря по всьому приміщенню на всі боки одночасно. Касетний кондиціонер встановлюється лише у підвісну стелю. Якщо приміщення має дуже велику площу, можна встановити кілька таких внутрішніх блоків, тобто організувати мульти-спліт систему.
- • Легкий монтаж;
- • Компактні габарити;
- • Малошумний вентилятор;
- • Довговічний фільтр, що миється;
- • Дренажний насос;
- • Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- • Багаторівневий захист системи;
- • Довжина трубопроводу до 75 м (для моделей великої потужності);
- • Можливість вибору датчика температури внутрішнього повітря для керування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tosot |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Кассетный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Мощность обогрева | 17000 Вт |
| Мощность охлаждения | 14500 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 5300 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 5700 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 2.98 |
| EER | 2.74 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кондиціонера | Касетний |
| Площа приміщення | 48BTU / 130-150 |
- Цена: 151 190 ₴




