Підлогово-стельові Tosot New (Inverter) TUD71ZD1/A-S/TUD71W1/NhA-S

96 590 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Підлогово-стельовий кондиціонер широко застосовується в приміщеннях, де немає можливості монтажу на стіну або стелю через конструктивні особливості. У порівнянні із звичайними кондиціонерами, підлогово-стельові кондиціонери мають більшу потужність. Також ці кондиціонери спрямовують потік повітря вздовж стіни або стелі, рятуючи людей в кімнаті від ризику застуди.
Переваги Стельові підлоги New (Inverter)(2023)- • Легкий монтаж;
- • Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- • Багаторівневий захист системи;
- • Довжина трубопроводу до 75 м. (для моделей великої потужності).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tosot |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Мощность обогрева | 7700 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2030 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1950 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 3.9 |
| EER | 3.40 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кондиціонера | Підлого-стельовий |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
- Цена: 96 590 ₴




