Наружный блок Tosot TM-42U5(O)2

94 490 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Можливо підключити п'ять внутрішні блоки.
- Робочий діапазон системи 50-150% від номінальної потужності зовнішнього блоку;
- Безпечний запуск та робота в діапазоні від 96 В до 260 В;
- Технологія «Stable Frequency Control» – плавна та стабільна робота на наднизьких частотах (15 Гц);
- Noise Analysis Technology – практично безшумна робота внутрішнього та зовнішнього блоків;
- Широкий температурний діапазон ефективної роботи: від -15°С на обігрів і до +48°С на охолодження;
- Автоматична система захисту від зледеніння нового покоління Intelligent Preheating. На відміну від звичайної схеми розморожування «за часом» – в середньому 10 хвилин розморожування на 50 хвилин роботи компресора, запуск процесу розморожування здійснюється лише за наявності реальної необхідності. Така технологія зменшує втрати електроенергії на непотрібні цикли розморожування;
- Енергоефективність класу «А».
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tosot |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 5 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 140 кв.м |
| Охлаждающая способность | 42000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 13000 Вт |
| Мощность охлаждения | 12000 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Гонконг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Минимальная температура | -22 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 3760 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 3450 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -22 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 826 мм |
| Ширина внешнего блока | 1020 мм |
| Глубина внешнего блока | 427 мм |
| Вес внешнего блока | 73 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Енергоефективність, клас | А+ |
| EER | 3.22 |
| COP | 3.77 |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість портів для підключення | П'ять портів |
- Цена: 94 490 ₴
