Канальный БЛОКИ Cooper&hunter NORDIC COMMERCIAL R2 INVERTER CH-IDS050PRK2

73 890 ₴
- В наличии
Канальні кондиціонери – це напівпромислові спліт-системи, що складаються з блоків (зовнішнього та внутрішнього). Використовуються для одночасного кондиціювання кількох приміщень (охолодження, обігрів, осушення та очищення повітря): у будинках, котеджах, квартирах, спортзалах, салонах краси, офісах, магазинах, ресторанах тощо.
Головна відмінна риса – забір свіжого повітря та розведення його за допомогою повітроводів.
Канальні кондиціонери мають внутрішній блок, який розміщується потай у міжстельовому просторі на віддаленій відстані від постійного перебування людини (комора, службове приміщення тощо).
Зовнішній та внутрішній блоки з’єднані трубопроводом з циркулюючим холодоагентом R32. У внутрішній блок по повітропроводу з вулиці надходить повітря, яке пройшовши стадію очищення, охолодження або нагріву, розподіляється по всій мережі за допомогою вентилятора.
- долговечный моющийся фильтр
- дренажный насос в комплекте
- эффективная теплоотдача внутреннего блока
- компактные габаритные размеры
- функция самодиагностики (быстрое нахождение возможных неисправностей;снижение времени и расходов на их устранение)
- малошумный вентилятор
- функция защиты от неправильного подключения электропитания
- возможна длина трубопровода до 75 м (для моделей CH-IDS160PRK/CH-IU160RM, CH-IDS140PRK/CH-IU140RM, CH-IDS125PRK /CH-IU125RM )
- легкий монтаж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Канальный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Мощность обогрева | 5600 Вт |
| Мощность охлаждения | 5300 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1510 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1420 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 3.95 |
| EER | 3.40 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
- Цена: 73 890 ₴

