Холодильный кулбаин SINGLE ECO-COOL S3.1k

63 800 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функції
Зберігання овочів, фруктів
Збергіання грибів та ягід
Зберігання лікарських препаратів
Зберігання квітів
Збергання м’яса
Зберігання кондитерських виробів
Охолодження винних погребів
Охолодження холодильних кімнат
Охолодження запилиних приміщень
Особливості
- Внутрішні блок з нержавіючої сталі, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Світловий індикатор режимів роботи холодильного агрегата
- Сигналізація підвищення температури
- два типи відтавання: активне(тен) та природнє
- Компресор всесвітньо відомого бренду GREE
- Контроллер Danfoss
- Працює на R410 фреоні.
- Діапазон зовнішніх температур роботи холодильного агрегату:
- Холод: -30…+52 °C
- Діапазон внутрішніх температур роботи агрегату.
- Холод: -0…+28 °C
- Захисна кришка на труби.
- Клас енергоефективності A+
Двигуни вентиляторів в стандартному виконанні мають наступні характеристики:
- діаметр 200мм, одна фаза, 230 В, 5-60 Гц, армована стікловолоконна захисна решітка
- ступінь захисту IP42
- клас ізоляції B
- вбудоване реле теплового захисту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olmo |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Кассетный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Поток воздуха | 860 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность охлаждения | 1096 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1643 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 261 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1158 мм |
| Глубина внутреннего блока | 523 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 530 мм |
| Ширина внешнего блока | 660 мм |
| Глубина внешнего блока | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| EER | 3.21 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кондиціонера | Касетний |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
- Цена: 63 800 ₴
