Холодильный кулбаин DUAL DISCHARGE ECO-COOL DD 2.0k

63 800 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функції
Зберігання овочів, фруктів
Збергіання грибів та ягід
Зберігання лікарських препаратів
Зберігання квітів
Збергання м’яса
Зберігання кондитерських виробів
Охолодження винних погребів
Охолодження холодильних кімнат
Охолодження запилиних приміщень
Особливості
- Внутрішні блок з нержавіючої сталі, що захищає від корозії та впливів агресивного зовнішнього середовища.
- Світловий індикатор режимів роботи холодильного агрегата
- Сигналізація підвищення температури
- два типи відтавання: активне(тен) та природнє
- Компресор всесвітньо відомого бренду GREE
- Контроллер Danfoss
- Працює на R410 фреоні.
- Діапазон зовнішніх температур роботи холодильного агрегату:
- Холод: -30…+52 °C
- Діапазон внутрішніх температур роботи агрегату.
- Холод: -0…+28 °C
- Захисна кришка на труби.
- Клас енергоефективності A+
Двигуни двохшвидкісних вениляторів мають наступні характеристики:
- діаметр 315мм, з зовнішнім ротором, одна фаза, 230 В, 5-60 Гц, армована стікловолоконна захисна решітка
- ступінь захисту IP44
- клас ізоляції F
- вбудоване реле теплового захисту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olmo |
| Назначение кондиционера | Коммерческий |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Кассетный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Поток воздуха | 828 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность охлаждения | 822 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1233 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 690 мм |
| Ширина внутреннего блока | 777 мм |
| Глубина внутреннего блока | 241 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 421 мм |
| Ширина внешнего блока | 660 мм |
| Глубина внешнего блока | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| EER | 3.21 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип кондиціонера | Касетний |
| Площа приміщення | 09BTU / 20-30 |
- Цена: 63 800 ₴
