Консольный блок NORDIC MULTI LIGHT GEN VI. R32 CHML-IK12RK Indoor unit для мульти-сплит системы

20 199 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Енергоефективність класу "А";
- Управління кондиціонерами здійснюється за допомогою безпровідних індивідуальних пультів, що підтримують функцію "I feel";
- Noise Analysis Technology - практично безшумна робота внутрішнього і зовнішнього блоків;
- Широкий температурний діапазон ефективної роботи: від -15ºC на обігрів і до +48ºC на охолодження;
- Якнайточніший температурний контроль з точністю 0,5°C;
- Можливість підключення дротового пульта зі здатністю двотижневого програмування та приєднання до системи розумного дому BMS (ОПЦІЯ).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 40 кв.м |
| Поток воздуха | 550 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3750 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Используемый хладагент | R32 |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 215 мм |
| Ширина внутреннего блока | 700 мм |
| Глубина внутреннего блока | 600 мм |
| Вес внутреннего блока | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, канальний |
- Цена: 20 199 ₴
