Кондиціонер NC clima Liverpool (-25C) NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu

25 999 ₴
- В наличии
Опис Кондиціонер NC clima NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu

Нова серія спліт систем NC clima Liverpool
Дизайнерська новинка від англійського бренду NC clima представлена у 2023 році - побутовий кондиціонер серія Liverpool NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu.

Унікальний та витриманий дизайн від NC clima
Чорний, глянцевий колір внутрішнього блоку спліт системи NC clima Liverpool NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu підкреслить сучасний інтер'єр квартири, офісу, приватного будинку або будь-якого іншого приміщення. Створить комфортні умови клімату в комбінації з інноваційними функціями.

Віддалений контроль - Wi-Fi ready
Традиційно, як і в будь-якій побутовій спліт системі бренду NC clima, в серії Liverpool присутня опція керування через мережу інтернет. Для використання цієї функції достатньо встановити спеціальний Wi-Fi модуль (до комплекту не входить) і завантажити додаток "NetHome Plus" на свій гаджет.

Вбудована іонізація повітря
Шляхом вбудованого блоку іонізації, спліт-система серії Liverpool NCI/NCO09EHLIw1eu ефективно очищує та дезінфікує повітря в приміщенні, що значно поліпшує мікроклімат, освіжаючи та, паралельно, видаляючи шкідливі компоненти (віруси, бактерії, алергени).

Підігрів зовнішнього блоку
Під час сильних морозів взимку, побутовий кондиціонер NC clima серії Liverpool NCI/NCO09EHLIw1eu здатний повноцінно обігріти приміщення площею до 25 метрів квадратних. Така здібність досягнута вбудованим "зимовим комплектом" (підігрів зовнішнього блоку).




Кондиціонер NC clima серії Liverpool NCI09/NCO09EHLIw1eu є повноцінною альтернативою опалювальних приладів.
ЕнергоефективністьЕнергоефективність спліт системи НС кліма Liverpool NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu відповідає показнику А+++.
Режим GEARСпеціальний режим роботи спліт системи NC clima NCI/NCO09EHLIw1eu для зниження споживання енергії на 50-70%.
Компресор ToshibaВ серії Liverpool NCI/NCO09EHLIw1eu встановлено сучасний інверторний компресор від світового виробника Toshiba.
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI09EHLIw1eu/NCO09EHLIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 25
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °С до +50 °С/Обігрів від -25 °С до 24 °С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм835/295/208
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм765/555/303
Вага внутрішнього блока, кг8,7
Вага зовнішнього блока, кг26,4
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуЧорне дзеркало
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим GEAR+
Режим ECO+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим I-clean+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим Dimmer+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год9000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)8,8 (А+++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,6 (А++)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)6,0 (A+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт2,929 / 2,636
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год0,651 / 0,628
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ22-37 / 54
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг1
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6,35mm (1/4in)/9,52mm(3/8in)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2920 Вт |
| Мощность охлаждения | 2630 Вт |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 628 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 651 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 835 мм |
| Глубина внутреннего блока | 208 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.7 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 765 мм |
| Глубина внешнего блока | 303 мм |
| Вес внешнего блока | 26.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 4.6 |
| EER | 8.8 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 09BTU / 20-30 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 25 999 ₴









