Кондиционер Cooper&Hunter ARCTIC PLUS CH-S24FTXLA6

59 799 ₴
- В наличии
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLA6 ARCTIC PLUS – Новинка 2026 року. Тепловий насос призначений для північних країн. Кондиціонер працює на енергоефективному, екологічному фреоні R32. Клас енергозбереження А ++. Широкий діапазон робочих температур -25 до +50°С дозволяє використовувати цю спліт-систему як єдине джерело опалення навіть у найсуворіші зими. Алгоритми керування та захисту, а також застосування високоякісних комплектуючих гарантують надійну безперебійну роботу обладнання в широкому діапазоні навантажень. Низький рівень шуму внутрішнього блоку – від 20 дБа (залежно від моделі). Широкий набір функцій, енергоефективний компресор, якісні пластик та стильний дизайн роблять цю модель цікавим варіантом під час пошуку кондиціонера. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLA6 ARCTIC PLUS - рекомендований до використання як єдине джерело опалення. Кондиціонер зібраний за протоколом Generation VI з підвищеними вимогами до якості збирання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки. Розширена гарантія – 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Поток воздуха | 1250 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7800 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2000 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1130 мм |
| Глубина внутреннего блока | 252 мм |
| Вес внутреннего блока | 15.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 660 мм |
| Ширина внешнего блока | 958 мм |
| Глубина внешнего блока | 402 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 7.0 |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
| SCOP | 4.20 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Цена: 59 799 ₴



