Кондиционер Cooper&Hunter NATURE White CH-S18FTXAN-WP

48 199 ₴
- В наличии
Кондиціонер Cooper&Hunter NATURE – Новинка 2025 року! Перший інверторний тепловий насос Cooper&Hunter з можливістю підмішування свіжого повітря (опція). Потужна система фільтрації, ультрафіолетова лампа та функції самоочищення дозволяють зробити повітря в приміщенні бездоганно чистим та здоровим. Екологічний фреон R32 та економічний та ефективний компресор з інверторним керуванням дозволяють досягти високих класів енергоефективності. Ви зможете економити на рахунках за електрику протягом усього терміну експлуатації.
Кондиціонер виконує європейські вимоги з енергозбереження та відповідає класу: A+++. Модель розрахована на роботу в різних кліматичних зонах за діапазону температур довкілля від -25 до +50°С, що повністю перекриває діапазон температур в Україні.
Завдяки управлінню на основі штучного інтелекту кондиціонер точно контролює температуру в приміщенні та автоматично підлаштовується під навантаження, забезпечуючи суттєву економію електрики. Алгоритми керування компресором захищають його від перевантажень і забезпечують довговічність та надійність.
Рівень шуму внутрішнього блоку 19 дБа (залежно від моделі). Кондиціонер Cooper&Hunter NATURE - рекомендований до використання як основне джерело опалення при температурах до -25°С. Кондиціонер розроблений для професійних інсталяцій та відповідає високим вимогам Cooper&Hunter щодо якості складання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 1000 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5350 Вт |
| Мощность охлаждения | 5300 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Уровень шума | 23 дБ |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1580 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1390 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 311 мм |
| Ширина внутреннего блока | 993 мм |
| Глубина внутреннего блока | 222 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 802 мм |
| Глубина внешнего блока | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 7.30 |
| SCOP | 5.70 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Цена: 48 199 ₴




