Кондиционер TCL SaveIN TAC-18CHSD/ZG11I AI Inverter R32 WI-FI

34 499 ₴
- В наличии
T-AI Energy Saving
Автоматично оптимізує роботу системи для зменшення споживання електроенергії до 37%+.
- розумніше прогнозування температури
- автоматичне регулювання частоти компресора
- вбудований аналіз даних на основі ШІ
- автоматичне керування температурою та вологістю
Ефект Коанди
Дозволяє рівномірно розподіляти повітря в приміщенні без прямих холодних потоків, підвищуючи комфорт і ефективність. Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху. Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Режим генератора
Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні. За допомогою режиму генератора можна обмежити енергоспоживання відповідно до номінальної сили струму у діапазоні шістьох рівнів.
Легке встановлення та сервісне обслуговування
Кондиціонер має продуману конструкцію, що спрощує монтаж і забезпечує швидкий та зручний доступ до основних вузлів для технічного обслуговування.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 800 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5140 Вт |
| Мощность охлаждения | 5210 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 1.8 л./сутки |
| Уровень шума | 27 дБ |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1567 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1376 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 305 мм |
| Ширина внутреннего блока | 910 мм |
| Глубина внутреннего блока | 195 мм |
| Вес внутреннего блока | 9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 602 мм |
| Ширина внешнего блока | 853 мм |
| Глубина внешнего блока | 349 мм |
| Вес внешнего блока | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 4.0 |
| EER | 6.8 |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+ |
| Компрессор | Інверторний |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
| Wi-Fi модуль | Так |
- Цена: 34 499 ₴




