Внутренний настенный блок Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL WHITE CH-S12FTXAL2-WP(I) для мульти-сплит системы

20 699 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Внутрішній настінний блок мультисистеми.
- "CH 7-SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/ Планшет (ОС: Android, iOS);
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON IV (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Самоочищення внутрішнього блоку;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція "I FEEL" - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5°C;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота в діапазоні 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "+8 градусів". Кондиціонер підтримуватиме температуру 8°C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер;
- Покриття "BLUE-FIN";
- Комфортна підтримка температури в нічному режимі "SLEEP";
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція "Авторестарт" - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з вказівкою помилки на дисплеї;
- Повна відповідність діючій з 1-01-2013 Директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 680 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3810 Вт |
| Мощность охлаждения | 3510 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 19 дБ |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 290 мм |
| Ширина внутреннего блока | 865 мм |
| Глубина внутреннего блока | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр труб | 6,35 (1/4”) / 9,52 (3/8”) |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, настінний |
- Цена: 20 699 ₴
