Кондиціонер TCL FreshIN 3.0 TAC-12CHSD/FCI Heat Pump Inverter R32 WI-FI

49 199 ₴
- В наличии
Fresh Air
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря в приміщення до 60 м³/год.
Тихий режим Fresh Air
Завдяки чотири ступеневій системі шумопоглинання шум можна зменшити на 17% при активації функції свіжого повітря, створюючи більш комфортне та спокійне середовище для сну.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації, щоб забезпечити високоефективне очищення повітря.
- попередній фільтр
- антибактеріальний фільтр з іонами срібла
- високоефективний фільтр EPA
- фільтр високої щільності
Температурний баланс
Перш ніж потрапити в приміщення, свіже повітря проходить через теплообмінник внутрішнього блоку. Воно охолоджується або нагрівається до заданої температури з точністю ±0,5°С. Це дозволяє уникнути дискомфортних коливань температури.
Якість повітря TVOC у реальному часі
Більш ефективне покращення якості повітря, яке може виявити більшість забруднюючих речовин, таких як CO₂, формальдегід тощо.
Великий діаметр вентилятора
Покращує циркуляцію повітря за допомогою 108-мм вентилятора з перехресним потоком великого діаметру, що забезпечує постійний потік прохолодного повітря та більш енергоефективну роботу.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі, що мають велику кількість перфорованих мікро-отворів, закриваються, створюючи бар’єр для прямого потоку повітря та розсіюючи його на тисячі дрібних. При цьому повітряний потік стає більш м’яким та дисперсним, тому користувач може знаходитись навпроти виходу повітря з кондиціонера, не боячись сильного прямого потоку та протягів.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Самоочищення зовнішнього блоку
Інноваційна технологія Reverse Clean ефективно видаляє пил і сміття з зовнішнього блоку, забезпечуючи відсутність засмічення кондиціонера, що підвищує ефективність охолодження та подовжує термін його служби.
Голосове керування
Вдосконалений високопродуктивний автономний голосовий модуль дозволяє виконувати голосові команди без підключення до Інтернету. Кондиціонер розпізнає більше тисячі команд, що дозволяє користувачам легко керувати системою. Наразі функція голосового керування підтримує лише англійську мову. Інші мови будуть додані в майбутніх оновленнях.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 680 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 3500 Вт |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Производительность осушения | 1.2 л./сутки |
| Режим приточной вентиляции | Да |
| Уровень шума | 22 дБ |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 900 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 810 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 313 мм |
| Ширина внутреннего блока | 920 мм |
| Глубина внутреннего блока | 208 мм |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 540 мм |
| Ширина внешнего блока | 730 мм |
| Глубина внешнего блока | 260 мм |
| Вес внешнего блока | 23.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 8.5 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 4.6 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
- Цена: 49 199 ₴
- Способ упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.






