Кондиціонер TCL BreezeIN 2.0 TAC-24CHSD/UG11V3AHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI

51 899 ₴
- В наличии
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Дизайн з двома жалюзі
Завдяки широкому діапазону дії подвійних жалюзі дефлектор оптимізує як охолодження, так і обігрів, забезпечуючи потужну циркуляцію повітря в кожному куточку вашої кімнати.
Великий діаметр вентилятора
Покращує циркуляцію повітря за допомогою 108-мм вентилятора з перехресним потоком великого діаметру, що забезпечує постійний потік прохолодного повітря та більш енергоефективну роботу.
B.I.G. Сare + UVC
Вбудований у вентиляційний отвір біполярний іонний генератор випромінює заряджені електрони для іонізації повітря та генерує великий обсяг плазми, атомів, сильної окисної речовини, які знищують бактерії та віруси. Ультрафіолетове випромінювання забезпечує високу ефективність у боротьбі з токсинами. Сертифікована процедура очищення знищує ДНК/РНК вірусів та бактерій, забезпечуючи стерилізацію повітря. Вбиває 98,66% бактерій.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Самоочищення зовнішнього блоку
Інноваційна технологія Reverse Clean ефективно видаляє пил і сміття з зовнішнього блоку, забезпечуючи відсутність засмічення кондиціонера, що підвищує ефективність охолодження та подовжує термін його служби.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Hotel Mode
Кондиціонер може бути запрограмований на автоматичне вимикання у разі, якщо гість виходить з номеру, відкриває вікно або у випадку спрацювання пожежної сигналізації.
BMS сумісність
Інтеграція обладнання з системою керування будівлею для централізованого моніторингу та контролю в реальному часі. Дозволяє дистанційно керувати режимами роботи, отримувати аварійні сповіщення та аналізувати робочі параметри. Підтримка стандартних протоколів зв’язку Modbus.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Алгоритм інверторного штучного інтелекту
Технологія штучного інтелекту дозволяє швидше досягати режиму заданої температури та більш точно його підтримувати з плином часу.
Коли досягнута встановлена температура й компресор має низьке навантаження, він може працювати з ультра-низькою частотою обертання, для збереження електроенергії водночас підтримуючи стабільну та комфортну температуру в кімнаті.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Поток воздуха | 1100 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7120 Вт |
| Мощность охлаждения | 7030 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 2 л./сутки |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1900 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1795 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 53 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1096 мм |
| Глубина внутреннего блока | 222 мм |
| Вес внутреннего блока | 14.2 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 803 мм |
| Ширина внешнего блока | 900 мм |
| Глубина внешнего блока | 340 мм |
| Вес внешнего блока | 45 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 8.5 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 4.7 |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
- Цена: 51 899 ₴
- Способ упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.








