Внутрішній настінний блок Cooper&Hunter VITAL PLUS CH-S18FTXF6 для мульти-спліт системи

16 699 ₴
- В наличии
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет;
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Повна відповідність діючої з 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A++;
- Озонобезпечнийй високоефективний фреон R32;
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Широкий повітряний потік;
- Технологія інверторів від DAIKIN;
- Функція "Авторестарт";
- Захист oт обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер;
- Захист від обдування холодним повітрям;
- Функція "I FEEL";
- Робота в режимі "SLEEP";
- Автономне осушення;
- Кольоровий дисплей;
- Захист компресора;
- Режим чергового опалювання;
- Економічне охолодження;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря.
- Дротове керування
- Можливість підключення дротового пульта дистанційного керування
- Сухий контакт
- Можливість підключення сухого контакту
- Самоочищення внутрішнього блоку
- Функція самоочищення внутрішнього блоку шляхом послідовного заморожування та нагрівання
- Плазмовий іон - фільтр CH-Ion, іонізатор
- Ліво-праве керування жалюзі внутрішнього блоку
- Керування жалюзі справа наліво з пульта дистанційного керування
- Додаткові фільтри - додаткові 7-небові фільтри
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 1000 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5200 Вт |
| Мощность охлаждения | 4600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 333 мм |
| Ширина внутреннего блока | 978 мм |
| Глубина внутреннего блока | 248 мм |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
| Площа приміщення, Потужність BTU / кв. мb | 18BTU / 40-60 |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, настінний |
- Цена: 16 699 ₴


