Кондиціонер Bosch Climate CL2000 RAC 5,3 кВт

33 999 ₴
- В наличии
- Код: 7733702189
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторний кондиціонер Bosch Climate CL2000 RAC 5,3 кВт з обширним набором корисних функцій, доступний за прийнятною ціною. За класом енергоспоживання A++ для охолодження і A+ для обігріву, він не лише забезпечує комфортні умови, але й допомагає знизити витрати енергії. Потужність при охолодженні 5,3 кВт, обігріві 5,6 кВт. Рекомендовано для приміщень площею від 24 до 50 кв.м. Працює з використанням холодоагенту R32, зі споживанням електроенергії на охолодження/обігрів 1550 Вт/1550 Вт та потужністю на охолодження / обігрів18000 / 19000 БТО/год.
Переваги інверторного кондиціонера Bosch Climate CL2000 RAC 5,3 кВт:
- Широкий спектр функцій комфорту, що створюють ідеальні умови для відпочинку та праці.
- Дуже потужний, але при цьому надзвичайно тихий внутрішній блок з рівнем шуму всього 26 дБ(А).
- Ефективна система фільтрації повітря, яка забезпечує чисте та свіже повітря у приміщенні, ефективно усуваючи пил та пилок.
- Функція таймера для легкого керування режимами роботи кондиціонера в будь-який час доби.
- Використання інверторної технології, що гарантує максимальну ефективність при мінімальному споживанні електроенергії.
- Екологічно безпечний холодоагент R32, що мінімізує вплив на довкілля.
- Надійність та довговічність продукту, що забезпечують тривалий термін служби.
- Естетичний та привабливий дизайн внутрішнього блока, який ідеально вписується в будь-який інтер'єр.
- Захист від замерзання, який підтримує комфортну температуру в приміщенні і запобігає замерзанню під час відсутності мешканців.
- Можливість налаштування режимів ECO та охолодження при низьких температурах, що забезпечує ефективність роботи в будь-яких умовах.
- Самоочищення, що забезпечує збереження чистоти та гігієнічний стан внутрішнього блока.
- Антикорозійна функція, яка забезпечує захист від корозії та збереження стану блока.
- Функція "Слідуй за мною", яка автоматично регулює параметри кондиціонера відповідно до вашого розташування, забезпечуючи максимальний комфорт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5600 Вт |
| Мощность охлаждения | 5300 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1550 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1570 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 302 мм |
| Ширина внутреннего блока | 957 мм |
| Глубина внутреннего блока | 213 мм |
| Вес внутреннего блока | 10 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 554 мм |
| Ширина внешнего блока | 805 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Вес внешнего блока | 32.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 6.10 |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
| SCOP | 4.0 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 33 999 ₴



