Кондиціонер Bosch Climate CL4000i RAC 2,6 кВт

27 399 ₴
- В наличии
- Код: 7733703208
Кондиціонер Bosch Climate 4000i CL4000i RAC 2,6 кВт – новинка 2024 року! Це настінний інверторний спліт кондиціонер, який забезпечує охолодження та обігрів приміщень протягом усього року. Кондиціонер має високу енергоефективність класу А++ і може працювати при екстремально низьких зовнішніх температурах до -21°. Також оснащений фільтрами та технологією іонізації, що ефективно видаляє грибки, віруси та інші забруднення з повітря, забезпечуючи вам чисте та здорове середовище. Рекомендована площа приміщення для оптимальної роботи становить від 12 до 25 кв.м. Використовує холодоагент R32, що є екологічно безпечним. Номінальна ефективність на охолодження становить 2,9 кВт, а на обігрів – 2,93 кВт. Номінальне споживання електроенергії при охолодженні дорівнює 760 Вт, а при обігріві – 620 Вт. Номінальна потужність охолодження складає 9900 БТО/год, а обігріву – 10000 БТО/год.
Переваги кондиціонера Bosch Climate 4000i CL4000i RAC 2,6 кВт:
- Високий клас енергоефективності А++ для режимів охолодження та обігріву.
- Стабільність температури завдяки вдосконаленому інвертору та технології контролю потужності, що дозволяє підтримувати коливання температури в межах +/- 0,5 градусів від заданої.
- Можливість віддаленого керування через додаток Bosch HomeCom Easy (потрібен додатковий аксесуар).
- Функція іонізації, що ефективно видаляє алергени, віруси та грибки з повітря.
- Широкий набір функцій для забезпечення комфорту: тихий режим, «Вітер, обходь мене», «Слідуй за мною», 3D-коливання жалюзі, eco-режим та інші.
- Кондиціонер Climate 4000i забезпечує не лише охолодження, але й обігрів вашого простору навіть за низьких зовнішніх температур. Це стає можливим завдяки вбудованим нагрівачам у компресорі та піддоні зовнішнього блоку, які сприяють плавному запуску системи та швидкому розморожуванню.
- Має антикорозійне покриття ребер зовнішнього блоку, що забезпечує тривалий термін служби без корозії. Завдяки режиму підтримки температури в приміщенні вище 8°C, пристрій запобігає замерзанню навіть у неопалюваних будинках взимку, що робить його ідеальним для використання в дачних будинках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 520 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2900 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Уровень шума | 19 дБ |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 760 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 620 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -21 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 802 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.7 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 765 мм |
| Глубина внешнего блока | 303 мм |
| Вес внешнего блока | 26.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 7.4 |
| Площа приміщення | 09BTU / 20-30 |
| SCOP | 4.60 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
- Цена: 27 399 ₴



