Кондиціонер Bosch Climate CL7000i RAC RAC 5,3 кВт SILVER

65 899 ₴
- В наличии
- Код: 7733703127
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторний кондиціонер Bosch Climate CL7000i RAC 5,3 кВт SILVER — це сучасне кліматичне рішення, яке поєднує в собі високу енергоефективність, функціональність і привабливий зовнішній вигляд. Завдяки класу енергоефективності A+++, кондиціонер працює на потужне охолодження та обігрів із мінімальними витратами енергії, що робить його ідеальним вибором для комфортного проживання протягом усього року. Вбудований модуль Wi-Fi, дозволяє керувати роботою віддалено через мобільний додаток Bosch HomeCom Easy. Рекомендовано для площі від 24 до 50 м2.
Переваги кондиціонера Bosch Climate CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE:
- Якісне очищення повітря завдяки системі іонізації та функції i-Clean, яка очищує теплообмінник від пилу та плісняви. Спеціальні фільтри запобігають поширенню шкідливих частинок у повітрі.
- Climate 7000i розроблено для стабільної роботи навіть за екстремальних температур: він функціонує в діапазоні від -30°C до +50°C.
- Антикорозійне покриття зовнішнього блока подовжує термін служби пристрою та зберігає його зовнішній вигляд.
- Функція Save Plus для зменшення енергоспоживання без втрати комфорту.
- Інтелектуальний датчик присутності, який автоматично знижує потужність при відсутності людей у приміщенні.
- Функція Power Control з можливістю обмеження енергоспоживання.
- Вбудована система іонізації для очищення повітря від вірусів і бактерій.
- Функція i-Clean 56° для очищення теплообмінника від пилу й мікроорганізмів.
- Система фільтрації: фільтр високої щільності, холодний каталізатор і біофільтр.
- 3D-обертання жалюзі для рівномірного розподілу повітря у приміщенні.
- Тихий режим роботи із зниженням шуму до 21 дБ(А).
- Режим "Follow Me" — контроль температури за розташуванням ПДК.
- Функція "Wind Avoid Me" — уникнення прямого потоку повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 730 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5600 Вт |
| Мощность охлаждения | 5000 Вт |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1600 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1965 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 308 мм |
| Ширина внутреннего блока | 909 мм |
| Глубина внутреннего блока | 255 мм |
| Вес внутреннего блока | 12.4 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 673 мм |
| Ширина внешнего блока | 890 мм |
| Глубина внешнего блока | 342 мм |
| Вес внешнего блока | 40.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 8.50 |
| Площа приміщення | 18BTU / 40-60 |
| SCOP | 4.60 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
- Цена: 65 899 ₴



