Зовнішній блок Bosch Climate CL5000M 125/5 E на п'ять внутрішніх блоків

94 799 ₴
- В наличии
- Код: 7733701938
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Зовнішній блок мультиспліт-системи Bosch Climate CL5000M 125/5 E представляє собою передове устаткування, яке створить оптимальний мікроклімат всередині приміщення. Може бути підключений до 5 внутрішніх блоків різних типів, що робить його універсальним рішенням для великих квартир, будинків та невеликих комерційних приміщень. Завдяки класу енергоефективності А++/А+, він забезпечує ефективну роботу і значні економії енергії. Потужність: 12,5 кВт.
Переваги зовнішнього блоку мультиспліт-системи Bosch Climate CL5000M 125/5 E:
- Використання холодоагенту R32 дозволяє зменшити викиди CO2, що сприяє збереженню навколишнього середовища.
- Робочий діапазон температур від -15°C до +50°C для охолодження та від -15°C до 24°C для обігріву забезпечує комфортні умови в будь-яку пору року.
- Зовнішній блок має низький рівень шуму - всього 61,5 дБ, що робить його малопомітним у роботі.
- Його компактна конструкція та сучасний дизайн вписуються у будь-який зовнішній інтер'єр.
- Мультиспліт-система Bosch Climate CL5000M надає більше ніж 400 різних конфігурацій завдяки різноманітним типам блоків.
- Підключається до мережі (додаткова опція), і можна налаштовувати систему з будь-якого місця зі смартфона або планшета через Bosch HomeCom Easy.
- Bosch Climate CL5000M - це оптимальне рішення, якщо Ви шуекаєте ефективну та гнучку мультиспліт-систему, яка охолодить та обігріє будиное або комерційне приміщення.
- Маючи широкий вибір внутрішніх блоків, ця система може бути індивідуально налаштована під будь-які потреби користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 120 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 5 |
| Охлаждающая способность | 42000 BTU/ч |
| Мощность охлаждения | 12500 Вт |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 4600 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 4300 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 810 мм |
| Ширина внешнего блока | 946 мм |
| Глубина внешнего блока | 410 мм |
| Вес внешнего блока | 74.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 6.50 |
| SCOP | 3.80 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Зовнішній |
| Кількість портів для підключення | П'ять портів |
- Цена: 94 799 ₴



