Настінний внутрішній блок Bosch Climate CL3000iU W 26E

8 099 ₴
- В наличии
- Код: 7733701564
+380 (73) 999-44-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Настінний внутрішній блок Bosch Climate CL3000iU W 26E для мультиспліт-системи відзначається своїм німецьким дизайном та рядом передових функцій. Однією з його особливостей є спеціальний іонізатор та біофільтр. Знижений рівень шуму, що не перевищує 20 дБ, робить його надзвичайно тихим у роботі. Клас енергоефективності A++/A+ допомагає зменшити споживання енергії. Режими роботи: охолодження/нагрів/осушення/вентилятор/автоматичний режим. Можливість підключення до Wi-Fi (як аксесуар), що дозволяє вам контролювати свій комфорт навіть здалеку, використовуючи додаток HomeCom Easy. Потужність холод/тепло 2,6/2,9 кВт. Рекомендована площа приміщення до 25 м².
Переваги настінного внутрішнього блоку Bosch Climate CL3000iU W 26E:
- Фільтри: біофільтр, фільтр високої щільності та каталітичний фільтр, забезпечують максимальну очистку повітря від бактерій, грибків та запахів.
- Пульт ДУ дозволяє зручно керувати режимами та функціями, а 2D коливання жалюзі забезпечує автоматичне позиціонування жалюзі для максимального комфорту.
- Чотири безступінчасті швидкості вентилятора забезпечують точне управління потоком повітря.
- Самодіагностика та виявлення витоку холодоагенту гарантують безпеку й надійність роботи.
- Функція енергозбереження у режимі очікування дозволяє значно зменшити споживання енергії.
- Захист від замерзання та самоочищення підтримують оптимальну роботу пристрою в будь-яких умовах.
- LED дисплей надає зручну індикацію стану пристрою, а стандартні режими дозволяють вибрати оптимальний режим роботи для вашого комфорту.
- Нічний режим автоматично регулює температуру для економії енергії та комфортного сну.
- Режим "Турбо" прискорює досягнення бажаної температури, а "Слідуй за мною" забезпечує точне регулювання температури залежно від місцезнаходження.
- "Вітер, обходь мене" уникне напрямку потоку повітря безпосередньо на вас. "Антихолоднеповітря" запобігає початковому видуванню холодного повітря при опаленні.
- 24-годинний таймер та режими економії енергії забезпечують оптимальну роботу пристрою. Також, є можливість автоматичного відновлення налаштувань після відключення електроенергії.
- Функції "Осушення", "Безшумний режим", "Тиша" та "i-Clean" забезпечують чисте і комфортне повітря у приміщенні. За допомогою функції 3D коливання можна точно налаштувати напрямок потоку повітря для однорідної температури в кімнаті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Мультисплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 520 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2900 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 292 мм |
| Ширина внутреннего блока | 729 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 8 кг |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, настінний |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення, Потужність BTU / кв. мb | 09BTU / 20-30 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 8 099 ₴

