Кондиціонер PANASONIC ETHEREA CS-Z20ZKEW/CU-Z20ZKE White -20°C WiFi

53 299 ₴
- В наличии
КОНДИЦІОНЕР PANASONIC ETHEREA CS-Z20ZKEW/CU-Z20ZKE WHITE
ETHEREA ІЗ ТЕХНОЛОГІЄЮ nanoe™ X.
- Технологія nanoe X з перевагами гідроксильних радикалів ( Generator Mark 3 )
- Очищення та осушення внутрішнього блоку за допомогою nanoe™.
- Вбудований Wi-Fi для більш простого та швидкого налаштування
- Сумісність з Google Assistant та Amazon Alexa.
- Найвища енергоефективність до A+++ при обігріві та охолодженні.
- Aerowings 2.0 , незалежні лопаті покращують комфортний повітряний потік
- Супертихий рівень шуму.
- Стильний та монолітний дизайн


Розумне рішення для підтримки чистоти, комфорту та затишку у вашому будинку. Розумний кондиціонер Etherea оснащений технологією nanoe X з корисними властивостями гідроксильних радикалів. Завдяки розширеним можливостям управління, найкращій у своєму класі продуктивності, стильному дизайну та інтелектуальним функціям серія Etherea створена для того, щоб зробити ваш будинок комфортним, чистим та ідеальним місцем для відпочинку. Доступний у 3 кольорах. Вбудований новий генератор Nanoe X Generator Mark 3. Вбудований Wi-Fi
Створення природного балансу у приміщенніТехнологія nanoe™ X, що використовує переваги гідроксильних радикалів, що в достатку зустрічаються в природі, має здатність пригнічувати забруднюючі речовини. Технологія nanoe™ X дозволяє привнести ці неймовірні переваги в приміщення, щоб тверді поверхні, м'які меблі та внутрішнє середовище стали чистішими та приємнішими. 7 ефектів nanoe™ X -унікальної технології Panasonic. Здатність пригнічувати 5 типів забруднювачів: Бактерії та віруси - Цвіль - Алергени - Пилок - Небезпечні речовини. Дезодорує: Запахи. Зволожує: Шкіру та волосся


Операція внутрішнього очищення призначена для очищення внутрішнього блоку. У ній використовується технологія nanoe™ X , яка може пригнічувати деякі бактерії, віруси та плісняву на фільтрі, випарнику, отворі повітря і фільтрі до 99%. Новий вентилятор поперечного потоку має покриття, що запобігає налипанню пилу на його поверхні та ефективне проти деяких бактерій та плісняви. Доведено, що покриття запобігає налипанню пилу на 62,5% порівняно з відсутністю покриття. Кількість пилу або цвілі може змінюватись в залежності від частоти використання та навколишнього середовища.
a: Без покриття: Прилиплий пил
b: З антистатичним покриттям: Підтримка чистоти
c: Вентилятор поперечного потоку без покриття
d: Вентилятор поперечного потоку із покриттям.
Технологія Aerowings від Panasonic представлена двома незалежними гнучкими лопатями, які концентрують повітряний потік для обігріву або охолодження приміщення в найкоротші терміни і допомагають рівномірно розподілити повітря по всьому приміщенню.
1. Aerowings 2.0 має функцію Shower Cooling, яка дозволяє рівномірно концентрувати повітряний потік до стелі для досягнення комфортного охолодження по всій кімнаті, м'яко омиваючи приміщення, а не одну зону, що зазнає безперервного крижаного удару.
2. Для обігріву Aerowings 2.0 випускає сконцентрований потік повітря вниз, щоб досягти ефекту, схожого на підігрів підлоги, коли повітря піднімається і наповнює кімнату.


Компанія Panasonic ретельно продумала дизайн нової моделі Etherea для створення елегантного та стильного рішення, яке впишеться у будь-який інтер'єр. Елегантний монолітний дизайн має міцну конструкцію і забезпечує високу продуктивність кондиціонера, з великою площею нагнітання повітря для оптимізації продуктивності.
Витончений дизайн для оптимальної продуктивності:
- Просторове компонування та архітектурне враження досягаються завдяки незалежним лопатям
- Велика площа нагнітання повітря та розмір лопатей забезпечують високу продуктивність.
- Компактний, витончений дизайн акуратно вписується в інтер'єр
- Лаконічна, бездоганна поверхня втілює собою дизайн поза часом
Простий у використанні пульт дистанційного керування має ергономічний дизайн з конічною задньою частиною корпусу для найбільш зручного утримання. Інтуїтивно зрозумілий дизайн нового контролера забезпечує просте керування з п'ятьма клавішами швидкого доступу для зручного використання. Контролер також виконаний в мінімалістичному дизайні, а рідко використовувані клавіші приховані під зсувною панеллю.


Etherea забезпечує найвищий рівень комфорту в будь-якому приміщенні за низьких енерговитрат, створюючи приємну обстановку без великих фінансових вливань. Технологія "повітря-повітря" дає змогу створити високоефективне енергоощадне рішення, що забезпечує оптимальне опалення та комфорт цілий рік.
Додаток Panasonic Comfort Cloud AppДе б ви не знаходилися - вдома, в офісі або на підприємстві, - програма Panasonic Comfort Cloud App забезпечує повний контроль за якістю повітря в приміщенні, перебуваючи у вас під рукою.
Дистанційне керування: Керуйте кондиціонерами та контролюйте їх роботу у будь-який час та в будь-якому місці.
Контролюйте споживання енергії: Перевіряйте споживання енергії кожним окремим блоком у різні часові інтервали, порівнюючи схеми енергоспоживання для максимальної економії енергії
nanoe™ X : покращений захист 24/7 : Увімкніть режим nanoe™ X з охолодженням OFF / ON та подивіться на покриття nanoe™ X у вашому приміщенні за допомогою моделювання.


Безмежний контроль та допомога без рук для доступу до всіх функцій вашого теплового насоса "повітря-повітря". Максимальний комфорт тепер легко досягти з нашими підключеними кондиціонерами за допомогою Panasonic Comfort Cloud та голосового управління.
* Google , Android , Google Play та Google Home є товарними знаками компанії Google LLC. Amazon , Alexa та всі пов'язані з ними логотипи є товарними знаками Amazon.com, Inc. чи її філій. Доступність послуг голосового помічника залежить від
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 870 мм |
| Глубина внутреннего блока | 229 мм |
| Вес внутреннего блока | 10 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 542 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Глубина внешнего блока | 289 мм |
| Вес внешнего блока | 25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 07BTU / 10-20 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 53 299 ₴



