Кондиціонер Panasonic TZ Super Compact (-15°C WiFi) CS-TZ20ZKEW/CU-TZ20ZKE

44 999 ₴
- В наличии
Ідеальне рішення для охолодження будь-яких приміщень у вашому домі в найкомпактнішому дизайні. Потужний і ефективний кондиціонер серії TZ з екологічним холодоагентом R32. Дизайн, відзначений нагородою Good Design Award, підкреслює зручність, простоту, інновації та естетику. Визнана та нагороджена серія TZ від Panasonic стане вишуканим доповненням будь-якого інтер'єру.

Завдяки компактному дизайну, ширина внутрішніх блоків становить лише 779 мм (1102 мм для моделей TZ60 і TZ71), що значно розширює можливості їхнього встановлення, включно з обмеженим простором над дверима. Конструкція ретельно продумана для зручності як установників, так і користувачів, що дало змогу значно скоротити час монтажу блоків TZ. Внутрішня структура пристрою була змінена, щоб спростити і прискорити його обслуговування. Тепер електроніка і компоненти розташовані з одного боку пристрою, що робить обслуговування набагато простішим.
Вбудована антена Wi-Fi та сумісність із голосовим помічникомПристрій готовий до під'єднання до Інтернету та керування зі смартфона через додаток Panasonic Comfort Cloud App. З його допомогою можна легко керувати, моніторити та складати розклад завдяки простому інтерфейсу. З підключеним додатком Panasonic Comfort Cloud пристрій можна контролювати через Google Assistant або Amazon Alexa. Тверді частинки (PM2.5), такі як пил, бруд, дим і краплі рідини, можуть залишатися в повітрі. Фільтр здатний вловлювати частинки PM2.5, включно з небезпечними забруднювачами, домашнім пилом і пилком, забезпечуючи високу якість повітря в приміщенні. Насолоджуйтесь інноваційним і стильним пультом Sky з підсвічуванням, який вирізняється великим екраном і простотою використання.


Наш інверторний кондиціонер Panasonic став одним із найтихіших на ринку. Ми знизили рівень шуму в приміщенні завдяки постійно змінюваній вихідній потужності інвертора, забезпечуючи більш точний контроль температури.
Технологія Aerowings. Чудове керування повітряним потокомФункція Aerowings від Panasonic являє собою інноваційну систему з двома незалежними лопатями, які направляють повітряний потік для швидкого охолодження приміщення. Ця функція також забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря по всій кімнаті. Завдяки двом незалежним лопатям блоку Aerowings користувач отримує більше контролю над напрямком повітряного потоку, що дає змогу уникнути відчуття надлишкового холоду в разі постійного спрямованого потоку повітря.


Кондиціонери Panasonic з функцією Aerowings оснащені поліпшеною внутрішньою структурою, що містить ширшу решітку повітрозабірника та вентилятор з високою швидкістю обертання для обробки більшого об'єму повітря. Коли здвоєні лопаті Aerowings направляють потік повітря до стелі, це створює особливий ефект охолодження. Функція Shower Cooling забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря по всьому приміщенню, забезпечуючи комфорт без негативних наслідків від прямого охолодження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 290 мм |
| Ширина внутреннего блока | 779 мм |
| Глубина внутреннего блока | 209 мм |
| Вес внутреннего блока | 8 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 542 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Глубина внешнего блока | 289 мм |
| Вес внешнего блока | 24 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 07BTU / 10-20 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 44 999 ₴



