Кондиціонер Panasonic Professional CS-Z35YKEA/CU-Z35YKEA (series for server rooms -25 °C)

86 699 ₴
- В наличии
Енергоефективні кондиціонери для цілодобового використання.
Компанія Panasonic пропонує широкий асортимент рішень для серверних кімнат, які ефективно захищають обладнання, забезпечуючи стабільний клімат навіть при вуличній температурі нижче -25 °C.
Робота в режимі 24/7
Висока продуктивність у будь-яку пору року. Цей настінний кондиціонер розроблений для професійних та критично важливих програм, таких як серверні кімнати, де потрібне надійне охолодження навіть при екстремально низьких температурах на вулиці.


Високий рівень енергоефективності в режимі охолодження
Показники SEER та SCOP цього кондиціонера були покращені для досягнення найвищого рівня енергоефективності. Модель потужністю 3,5 кВт має значення SEER 9,6 (A+++).
Новий пульт дистанційного керування для більшого комфорту
Новий пульт дистанційного керування дозволяє забезпечити безперебійну роботу двох блоків в серверній кімнаті завдяки вбудованому режиму поперемінної роботи. Ця функція керує зміною та допоміжним режимом двох блоків та доступна при підключенні додаткового кабелю CZ-RCC5 між контролером та кожним із двох внутрішніх блоків.


Вбудований Wi-Fi та підтримка голосового керування
Пристрій готовий до підключення до Інтернету та керування через смартфон за допомогою програми Panasonic Comfort Cloud. Слідкуйте за споживанням енергії та діагностуйте проблеми легко та швидко.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 870 мм |
| Глубина внутреннего блока | 229 мм |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 524 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Глубина внешнего блока | 289 мм |
| Вес внешнего блока | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення | 12BTU / 30-40 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Компрессор | Інверторний |
- Цена: 86 699 ₴



