Кондиціонер NC clima Birmingham 2.5 (-25°C) NCI09EHBIw1eu2/NCO09EHLIw1eu

24 999 ₴
- Под заказ
Отправка с 03 мая 2026Опис Кондиціонер NC clima NCI09EHBIw1eu2/NCO09EHLIw1eu

NC clima Birmingham
Тихий кондиціонер інверторного типу здатний працювати на обігрів при -20°С. Ефективна площа роботи – до 25 метрів квадратних – комфортний клімат у кімнаті цілий рік. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NС clima, у серії Бірмінгем NCI/NCO09EHBIw1eu встановлено компресор Toshiba.

Режим нічний і TURBO
Нічний режим знижує оберти вентилятора та шум від його роботи для комфортного сну чи відпочинку.
Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини.

Wi-Fi керування
Дистанційне керування кондиціонера NС clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.

Тиха робота
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Для моделі NCI/NCO09EHBIw1eu мінімальний рівень шуму становить лише 20 дБ. Такі показники забезпечать Вам комфорт та тишу під час відпочинку.

Функція Dimmer
Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.

Від -20 до +50
Кондиціонер NС clima Birmingham у широкому діапазоні робочих температур для кожної пори року. Модель відмінно впорається як з обігрівом Вашої оселі при зовнішній температурі до -20°С, так і з охолодженням при зовнішній температурі до +50°С.

Фреон R32 та покриття Golden Fin
Серія кондиціонерів Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32.
Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Golden FIn, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.
Особливості кондиціонера NС clima NCI/NCO09EHBIw1eu




Високий показник SEER - клас енергоспоживання А++ (співвідношення електрики, що споживається, до виробленої енергії холоду).
Фреон R32Інноваційний фреон R32 має на 64% менший потенціал глобального потепління порівняно з фреоном R410.
Покриття Gold FInГідрофільне покриття теплообмінників запобігає появі бактерій, плісняви та корозії у внутрішньому блоці.
Функція Smart AutoРозумний режим автоматичного перемикання між базовими режимами кондиціонера: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція.
Технічні характеристики NС clima NCI/NCO09EHBIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 25
9000
20/23/31/39
722x187x290
Основні функції кондиціонера NС clima Birmingham
Dimmer Таймер Зимовий комплект TURBO режим Самоочистка Режим AUTO Wi Fi Ready АвтоперезапускОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI09EHBIw1eu2/NCO09EHLIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 25
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -25 °C до +24 °C
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм835/295/208
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм765/555/303
Вага внутрішнього блока, кг8,7
Вага зовнішнього блока, кг26,4
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим GEAR+
Режим ECO+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення
Технічні параметри
Потужність, БТО/год9000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)8,8 (А+++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,6 ( А++)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)6,0 (A+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт2,931 / 2,638
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год0,651 (0,07~0,99) / 0,628 (0,08~1,1)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ22-37 / 54
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0,620
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6.35mm (1/4in)/9.52mm(3/8in)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2930 Вт |
| Мощность охлаждения | 2630 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 620 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 650 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 835 мм |
| Глубина внутреннего блока | 208 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.7 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 765 мм |
| Глубина внешнего блока | 303 мм |
| Вес внешнего блока | 26.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 8.80 |
| SCOP | 4.60 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 09BTU / 20-30 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 24 999 ₴





