Кондиціонер NC clima Birmingham (-20°C) NCI24EHBIw1eu/NCO24EHBIw1eu

46 999 ₴
- Под заказ
Отправка с 03 мая 2026Опис Кондиціонер NC clima NCI24EHBIw1eu/NCO24EHBIw1eu

NC clima Birmingham
Тихий кондиціонер інверторного типу здатний працювати на обігрів при -20°С. Ефективна площа роботи – до 70 метрів квадратних – комфортний клімат у кімнаті цілий рік. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NC clima, у серії Бірмінгем NCI/NCO24EHBIw1eu встановлено компресор Toshiba.

Режим нічний і TURBO
Нічний режим знижує оберти вентилятора та шум від його роботи для комфортного сну чи відпочинку.
Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини.

Wi-Fi керування
Дистанційне керування кондиціонера NC clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.

Тиха робота
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Для моделі NCI/NCO24EHBIw1eu мінімальний рівень шуму становить лише 20 дБ. Такі показники забезпечать Вам комфорт та тишу під час відпочинку.

Функція Dimmer
Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.

Від -20 до +50
Спліт система NC clima Birmingham у широкому діапазоні робочих температур для кожної пори року. Модель NCI24EHBIw1eu/NCO24EHBIw1eu відмінно впорається як з обігрівом Вашої оселі при зовнішній температурі до -20°С, так і з охолодженням при зовнішній температурі до +50°С.

Фреон R32 та покриття Gold Fin
Серія Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32.
Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Gold FIn, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.
Особливості кондиціонера NC clima NCI/NCO24EHBIw1eu




Високий показник SEER - клас енергоспоживання А++ (співвідношення електрики, що споживається, до виробленої енергії холоду).
Фреон R32Інноваційний фреон R32 має на 64% менший потенціал глобального потепління порівняно з фреоном R410.
Покриття Gold FInГідрофільне покриття теплообмінників запобігає появі бактерій, плісняви та корозії у внутрішньому блоці.
Функція Smart AutoРозумний режим автоматичного перемикання між базовими режимами кондиціонера: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція.
Технічні характеристики NC clima NCI/NCO24EHBIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 70
26000
26/30/40/46
1080x226x335
Основні функції кондиціонера NC clima Birmingham
Dimmer Таймер Зимовий комплект TURBO режим Самоочистка Режим AUTO Wi Fi Ready АвтоперезапускОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI24EHBIw1eu/NCO24EHBIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 70
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -20 °C до 30 °C
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм1080/335/226
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм890/673/342
Вага внутрішнього блока, кг13,7
Вага зовнішнього блока, кг43,9
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год24000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)6,5 (A++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,0 (A+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,1 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт7,325 / 7,030
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год2,1 (0,03-3,1) / 2,5 (0,42-3,2)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ30,5-47 / 60,5
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг1,45
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм9.52mm (3/8in)/15.9mm(5/8in)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7320 Вт |
| Мощность охлаждения | 7030 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2500 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2100 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 335 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1080 мм |
| Глубина внутреннего блока | 226 мм |
| Вес внутреннего блока | 13.7 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 673 мм |
| Ширина внешнего блока | 890 мм |
| Глубина внешнего блока | 342 мм |
| Вес внешнего блока | 43.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 6.50 |
| SCOP | 4.0 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 46 999 ₴





