Кондиціонер NC clima Derby (-15°C) NCI24EHDIw1eu/NCO24EHDIw1eu

44 999 ₴
- В наличии
Опис Кондиціонер NC clima NCI24EHDIw1eu/NCO24EHDIw1eu

Найпотужніша спліт-система серії для великих площ до 70 м²
NC clima NCI24EHDIw1eu / NCO24EHDIw1eu — це потужний кондиціонер для великої квартири, будинку або комерційного приміщення площею до 70 м². Якщо ви шукаєте кондиціонер для бізнес-простору або просторої вітальні, ця модель забезпечить максимальну продуктивність та стабільну роботу.
Номінальна споживана потужність обладнання варіюється від 0,42 до 3,5 кВт/год.

Висока потужність та енергоефективність від A+ до A+++
Кондиціонери серії Derby ефективно працюють на охолодження при температурі до +50°C та на обігрів до -15°C. Показники SEER A++ (для охолодження) / SCOP A+ | А+++ (для обігріву) гарантують оптимальне співвідношення продуктивності та витрат електроенергії.
Компресор інверторний Toshiba GMCC забезпечує стабільну роботу при пікових навантаженнях.
Фреон R32 підвищує ефективність теплообміну та відповідає сучасним екологічним стандартам.

Додаток Nethome Plus та модуль Wi-Fi
Підтримка Wi-Fi ready дозволяє керувати кондиціонером дистанційно за допомогою спеціально встановленого модуля (купується окремо) на внутрішній блок кондиціонера та мобільний телефон. Додаток Nethome Plus забезпечує зручне налаштування температури, режимів та таймера.
Це сучасне рішення для тих, хто планує купити кондиціонер з Wi-Fi та хоче повний контроль клімату в режимі реального часу.

Follow me — персоналізований контроль температури
Побутова спліт-система підтримує режими охолодження, обігріву, вентиляції та осушення.
Іонізація повітря допомагає підтримувати чистоту повітря навіть у просторих кімнатах, нейтралізуючи шкідливі часточки із простору приміщення.
За допомогою режиму Follow me кондиціонер орієнтується на датчик температури в пульті та підтримує задану температуру саме в зоні перебування користувача.
А функція ECO дозволить адаптувати роботу кондиціонера під реальні умови експлуатації, забезпечуючи комфорт та економію.

Самоочищення та гідрофільне покриття
Система самоочищення підтримує внутрішній та зовнішній блоки у чистоті нейтралізуючи забруднення та осушуючи внутрішню частину системи.
Гідрофільне покриття теплообмінників захищає від корозії та подовжує термін служби обладнання.
Захист від перепадів напруги, контроль витоку фреону та функція Auto Restart гарантують стабільну роботу навіть при нестабільній електромережі.
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI24EHDIw1eu/NCO24EHDIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 70
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -15 °C до +24 °C
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм1055/330/231
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм890/673/342
Вага внутрішнього блока, кг12,4
Вага зовнішнього блока, кг38,3
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення
Технічні параметри
Потужність, БТО/год24000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)6,5 (А++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,1 (A+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,1 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт7,325 / 7,032
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год2,15 (0,03~2,5) / 2,6 (0,42~3,9)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ20-51 / 60
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0,950
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6,35mm(1/4in) / 12,7mm(1/2in)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7320 Вт |
| Мощность охлаждения | 7030 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2600 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 2150 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 330 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1055 мм |
| Глубина внутреннего блока | 231 мм |
| Вес внутреннего блока | 12.4 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 673 мм |
| Ширина внешнего блока | 890 мм |
| Глубина внешнего блока | 342 мм |
| Вес внешнего блока | 38.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 6.50 |
| SCOP | 4.10 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компрессор | Інверторний |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 44 999 ₴





