Кондиціонер NC clima Stonehenge (-30°C) NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu

64 999 ₴
- В наличии
Опис Кондиціонер NC clima NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu

Фахівець серед інверторів
Побутова новинка 2024 року — інвертор нового покоління - серія спліт систем Stonehenge. Варто зазначити, що даний виріб - повноцінний продукт здатний регулювати темпрературу повітря у приміщенні круглорічно. Загалом, кондиціонер, прийнято вважати допоміжним варіантом з періодичним використанням. Із Stonehenge спліт системою ситуація зовсім інша.

Побутовий тепловий насос
Дана лінійка випущена як професійний, побутовий, настінний тепловий насос, що може бути використаний, як основний елемент обігріву та охолодження у діапазоні робочої температури - Охолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -30°С до 24°С. Така можливість обігріву, як правило, досягається за допомогою додаткового підігріву зовнішього блоку. Проте дана побутова спліт система оптимізована, працює за принципом теплового насосу та не потребує додаткового зимового комплекту.

Вмикай-вимикай-налаштовуй - Wi-Fi
Серія побутових кондиціонерів Stonehenge має можливість підключення спеціального модуля Wi-Fi. А це значить, що для повноцінної його роботи та дистанційного управління системою потрібно: здійснити монтаж побутового кондиціонера, встановити модуль та додаток NetHome Plus на гаджет (ОС Android/iOS) та налаштувати згідно інструкції.

Багаторівнева обробка повітря
Професійний очисник повітря вже вбудовано у спліт систему:
- Іонізація (Fresh);
- High density filter;
- Cold-catalyst filter;
- Silver ion filter;
- BIO filter.

Вбудована інтелектуальна система
Система серії Stonehenge, без перебільшення, виступає як повноцінний прилад для обробки мікроклімату приміщення будь-якого типу та площі. Вбудована інтелектуальна система зводить до мінімуму втручання людини в процес налаштування та саму роботу:
- Датчики вимірювання та відслідковування середовища;
- Система інтелектуального захисту від холодного повітря;
- Система інтелектуального видалення пилу.
![]()
![]()
![]()
![]()
Реальні показники сезонної енергоефективності високого рівня (SEER/SCOP).
Опція Follow meВбудований датчик в пульті ДУ для автоматичної оптимізації роботи системи.
Режим ECOРегулювання обертів вентилятора в автоматичному режимі для економії споживання.
3-D AirFlowНова технологія циркуляції повітря та управління положенням жалюзі (4 сторони).
Основні характеристики Кондиціонер NC clima NCI24EHSIw1eu/NCO24EHSIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 70
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °С до +50 °С/Обігрів від -30 °С до 24 °С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм1140/370/275
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм946/810/410
Вага внутрішнього блока, кг20
Вага зовнішнього блока, кг53,3
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим GEAR+
Режим ECO+
Режим Follow me+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим I-clean+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Інтелектуальне видалення пилу+
Інтелектуальний захист від холодного повітря+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзіВертикально/горизонтально
ФільтриHigh density filter/Cold-catalyst filter/Silver ion filter/BIO filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год25000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)А+++
SCOP (робота на обігрів)А++
Потужність обігріву/охолодження, кВт7,771 / 7,331
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год1,9 (0,30-3,1) / 1,7 (0,42-3,2)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ29,5-44 / 59,5
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
2 способи підключення трубопроводів+
П'ятишвидкісний двигун зовнішнього вентилятора+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг1,7
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм9,52/15,9 (3/8"/5/8")
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7770 Вт |
| Мощность охлаждения | 7730 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1700 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1900 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 370 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1140 мм |
| Глубина внутреннего блока | 275 мм |
| Вес внутреннего блока | 20 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 810 мм |
| Ширина внешнего блока | 946 мм |
| Глубина внешнего блока | 410 мм |
| Вес внешнего блока | 53.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| COP | 4.60 |
| EER | 8.50 |
| Енергоефективність, клас | А+++ |
| Компрессор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 24BTU / 60-80 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 64 999 ₴









