Кондиціонер NC clima Manchester (-15°C) NCI09EHMIw1eu/NCO09EHMIw1eu

19 999 ₴
- В наличии
Опис Кондиціонер NC clima NCI09EHMIw1eu/NCO09EHMIw1eu

Серія спліт систем NC clima Manchester
Новинка від торгової марки з Великобританії – НС кліма у вигляді інверторних кондиціонерів серії Манчестер. Дана модель виконана в традиційному стилі білого кольору з гладкою поверхнею. Спліт система NCI/NCO09EHMIw1eu розрахована на невеликі приміщення площею до 25 кв.

Інверторний компресор
Компресор інверторного типу від світового виробника - Toshiba GMCC дозволяє контролювати витрату електроенергії, знизити рівень шуму від процесу роботи, підтримуючи температурний діапазон від +50 до -15°С.
Теплообмінники оброблені антикорозійним матеріалом Gold Fin, що захищає важливі вузли кондиціонера від довкілля. Покриття Gold Fin запобігає появі іржі, плісняви та грибків на поверхні телпообмінників.

Wi-Fi ready
Дистанційне керування через смартфон, планшет або інший мобільний гаджет по мережі Wi-Fi, через спеціальний модуль (купується окремо) та програму NetHome Plus (підтримується ОС Android та iOS).

Іонізація повітря
Вбудований іонізатор серії побутових кондиціонерів Manchester – негативно заряджені іони при взаємодії із зовнішнім середовищем, нейтралізують віруси, бактерії, мікроби, спори грибка, насичуючи повітря аероіонами, а організм – киснем.

Економна витрата ресурсів
Вбудована опція ECO (доступна лише для режиму охолодження) покликана економити споживання електроенергії. Активна функція регулює оберти вентилятора та перемикання температури в автоматичному режимі.
Особливості кондиціонера NC clima NCI/NCO09EHMIw1eu




Кондиціонер отримав оновлений пульт, з рідкокристалічним дисплеєм, великими кнопками і спрощеним меню.
ТаймерТаймер увімкнення і вимкнення допомагає задавати точний час для роботи кондиціонера, наприклад, під час сну.
Режим turboРежим TURBO допомагає охолодити або обігріти приміщення до заданої температури в максимально стислі терміни.
Фреон R32Озонобезпечний фреон нового покоління R32. Володіє на 64% меншим потенціалом глобального потепління порівняно з R410.
Основні технічні параметри спліт системи NC clima Manchester Інвертор NCI/NCO09EHMIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 25
9500
22,5/23,5/31/38,5
729x292x200
Основні функції
Самоочистка Таймер Режим SLEEP TURBO режим Вентиляція Обігрів Осушення АвторестартОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI09EHMIw1eu/NCO09EHMIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 25
Тип компресораІнверторний
Тип системиСпліт-система
Тип блоку кондиціонераКомплект
Тип внутрішнього блокуНастінний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -15°С до 24°С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм729/292/200
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм720/495/270
Вага внутрішнього блока, кг7.985
Вага зовнішнього блока, кг20.165
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс60
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Режим FRESH (іонізація)+
Режим ECO+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год9500
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)5,1 (А)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)3,6 (А)
Потужність обігріву/охолодження, кВт3,370 (0,900-3,750) / 2,780 (1,170-3,220)
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год0,93 (0,14~1,34) / 0,86 (0,1~1,25)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ19,5-38 / 54
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0.55
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6.35mm (1/4in)/9.52mm (3/8in)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3370 Вт |
| Мощность охлаждения | 2780 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 860 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 930 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 292 мм |
| Ширина внутреннего блока | 729 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 7.9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 495 мм |
| Ширина внешнего блока | 720 мм |
| Глубина внешнего блока | 270 мм |
| Вес внешнего блока | 20.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 5.10 |
| SCOP | 3.60 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компрессор | Інверторний |
| Площа приміщення | 09BTU / 20-30 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 19 999 ₴





