Кондиціонер NC clima Manchester (-15°C) NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu

18 999 ₴
- В наличии
Опис Кондиціонер NC clima NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu

Серія спліт систем NC clima Manchester
Новинка від торгової марки з Великобританії – НС кліма у вигляді інверторних кондиціонерів серії Манчестер. Дана модель виконана в традиційному стилі білого кольору з гладкою поверхнею. Спліт система NCI/NCO07EHMIw1eu розрахована на невеликі приміщення площею до 20 кв.

Інверторний компресор
Компресор інверторного типу від світового виробника - Toshiba GMCC дозволяє контролювати витрату електроенергії, знизити рівень шуму від процесу роботи, підтримуючи температурний діапазон від +50 до -15°С.
Теплообмінники оброблені антикорозійним матеріалом Gold Fin, що захищає важливі вузли кондиціонера від довкілля. Покриття Gold Fin запобігає появі іржі, плісняви та грибків на поверхні телпообмінників.

Wi-Fi ready
Дистанційне керування через смартфон, планшет або інший мобільний гаджет по мережі Wi-Fi, через спеціальний модуль (купується окремо) та програму NetHome Plus (підтримується ОС Android та iOS).

Іонізація повітря
Вбудований іонізатор серії побутових кондиціонерів Manchester – негативно заряджені іони при взаємодії із зовнішнім середовищем, нейтралізують віруси, бактерії, мікроби, спори грибка, насичуючи повітря аероіонами, а організм – киснем.

Економна витрата ресурсів
Вбудована опція ECO (доступна лише для режиму охолодження) покликана економити споживання електроенергії. Активна функція регулює оберти вентилятора та перемикання температури в автоматичному режимі. .
Особливості кондиціонера NC clima NCI/NCO07EHMIw1eu




Кондиціонер отримав оновлений пульт з рідкокристалічним дисплеєм, великими кнопками та спрощеним меню..
ТаймерТаймер увімкнення та вимкнення допомагає задавати точний час для роботи кондиціонера, наприклад, під час сну.
Режим turboРежим TURBO допомагає охолодити або обігріти приміщення до заданої температури у максимально стислий термін.
Фреон R32Озонобезпечний фреон нового покоління R32. Має на 64% менший потенціал глобального потепління в порівнянні з R410.
Технічні параметри кондиціонера NC clima NCI/NCO07EHMIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 20
7500
22,5/23,5/31/38,5
729x292x200
Основні функції
Самоочистка Таймер Нічний режим Турбо режим Вентиляція Обігрів Осушення АвторестартОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI07EHMIw1eu/NCO07EHMIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 20
Тип компресораІнверторний
Тип системиСпліт-система
Тип блоку кондиціонераКомплект
Тип внутрішнього блокуНастінний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -15°С до 24°С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм729/292/200
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм720/495/270
Вага внутрішнього блока, кг7.985
Вага зовнішнього блока, кг20.165
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс60
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Режим FRESH (іонізація)+
Режим ECO+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год7500
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)5,1 (А)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)3,5 (А)
Потужність обігріву/охолодження, кВт2,340 (0,900-3,750) / 2,051 (1,170-3,220)
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год0,64 (0,14~1,34) / 0,63 (0,1~1,25)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ19,5-38 / 54
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0.55
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6.35mm (1/4in)/9.52mm (3/8in)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NC clima |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2340 Вт |
| Мощность охлаждения | 2050 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 630 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 640 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 292 мм |
| Ширина внутреннего блока | 729 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 7.9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 495 мм |
| Ширина внешнего блока | 720 мм |
| Глубина внешнего блока | 270 мм |
| Вес внешнего блока | 20.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| SEER | 5.10 |
| SCOP | 3.60 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компрессор | Інверторний |
| Площа приміщення | 07BTU / 10-20 |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 18 999 ₴





