Кондиціонер TCL SaveIN TAC-09CHSD/ZG11I AI Inverter R32 WI-FI

19 799 ₴
- В наявності
T-AI Energy Saving
Автоматично оптимізує роботу системи для зменшення споживання електроенергії до 37%+.
- розумніше прогнозування температури
- автоматичне регулювання частоти компресора
- вбудований аналіз даних на основі ШІ
- автоматичне керування температурою та вологістю
Ефект Коанди
Дозволяє рівномірно розподіляти повітря в приміщенні без прямих холодних потоків, підвищуючи комфорт і ефективність. Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху. Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Режим генератора
Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні. За допомогою режиму генератора можна обмежити енергоспоживання відповідно до номінальної сили струму у діапазоні шістьох рівнів.
Легке встановлення та сервісне обслуговування
Кондиціонер має продуману конструкцію, що спрощує монтаж і забезпечує швидкий та зручний доступ до основних вузлів для технічного обслуговування.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2620 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 1 л/добу |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 811 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 726 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 272 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 778 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 192 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.3 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 459 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 712 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 276 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | 4.0 |
| EER | 6.40 |
| Коефіцієнт енергоефективності | А+ |
| Компресор | Інверторний |
| Площа приміщення | 20-30 / 09BTU |
- Ціна: 19 799 ₴




