Кондиціонер NC clima Manchester (-15°C) NCI24EHMIw1eu/NCO24EHMIw1eu

46 999 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 травня 2026
Опис Кондиціонер NC clima NCI24EHMIw1eu/NCO24EHMIw1eu

Серія спліт систем NC clima Manchester
Новинка від торгової марки з Великобританії – НС кліма у вигляді інверторних кондиціонерів серії Манчестер. Дана модель виконана в традиційному стилі білого кольору з гладкою поверхнею. Спліт система NCI/NCO24EHMIw1eu розрахована на невеликі приміщення площею до 70 кв.

Інверторний компресор
Компресор інверторного типу від світового виробника - Toshiba GMCC дозволяє контролювати витрату електроенергії, знизити рівень шуму від процесу роботи, підтримуючи температурний діапазон від +50 до -15°С.
Теплообмінники оброблені антикорозійним матеріалом Gold Fin, що захищає важливі вузли домашнього кондиціонера від довкілля. Покриття Gold Fin запобігає появі іржі, плісняви та грибків на поверхні телпообмінників.

Wi-Fi ready
Дистанційне керування через смартфон, планшет або інший мобільний гаджет по мережі Wi-Fi, через спеціальний модуль (купується окремо) та програму NetHome Plus (підтримується ОС Android та iOS).

Іонізація повітря
Іонізатор вбудований в побутові кондиціонери Manchester – негативно заряджені іони при взаємодії із зовнішнім середовищем, нейтралізують віруси, бактерії, мікроби, спори грибка, насичуючи повітря аероіонами, а організм – киснем.

Економна витрата ресурсів
Вбудована опція ECO (доступна лише для режиму охолодження) покликана економити споживання електроенергії. Активна функція регулює оберти вентилятора та перемикання температури в автоматичному режимі.
Особливості кондиціонера NC clima NCI/NCO24EHMIw1eu




Кондиціонер отримав оновлений пульт з рідкокристалічним дисплеєм, великими кнопками та спрощеним меню.
ТаймерТаймер увімкнення та вимкнення допомагає задавати точний час для роботи кондиціонера, наприклад, під час сну.
Режим turboРежим TURBO допомагає охолодити або обігріти приміщення до заданої температури у максимально стислий термін.
Фреон R32Озонобезпечний фреон нового покоління R32. Має на 64% менший потенціал глобального потепління в порівнянні з R410.
Технічні параметри кондиціонера NC clima NCI/NCO24EHMIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 70
24000
61/62/66/67
1083/244/336
Основні функції
Самоочистка Таймер Нічний режим Турбо режим Вентиляція Обігрів Осушення АвторестартОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI24EHMIw1eu/NCO24EHMIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 70
Тип компресораІнверторний
Тип системиСпліт-система
Тип блоку кондиціонераКомплект
Тип внутрішнього блокуНастінний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15°С до +50°С/Обігрів від -15°С до 24°С
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм1083/336/244
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм890/673/342
Вага внутрішнього блока, кг13.6
Вага зовнішнього блока, кг43.9
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс60
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Режим FRESH (іонізація)+
Режим ECO+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год24000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)6,4 (А++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4 (А+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,1 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт7,325 (1,523-9,463) / 7,030 (2,110-8,200)
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год2,03 (0,3~3,15) / 2,19 (0,34~3,45)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ34,5-46 / 60
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг1,45
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм9.52mm (3/8in)/15.9mm (5/8in)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7320 Вт |
| Потужність охолодження | 7030 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2190 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2030 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 336 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1083 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 244 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.6 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 673 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 890 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 342 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 43.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 6.40 |
| SCOP | 4.0 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компресор | Інверторний |
| Площа приміщення | 60-80 / 24BTU |
- Ціна: 46 999 ₴





