Кондиціонер NC clima Birmingham (-20°C) NCI09EHBIw1eu/NCO09EHBIw1eu

23 999 ₴
- В наявності
Опис Кондиціонер NC clima NCI09EHBIw1eu/NCO09EHBIw1eu

NC clima Birmingham
Тихий кондиціонер інверторного типу здатний працювати на обігрів при -20°С. Ефективна площа роботи – до 25 метрів квадратних – комфортний клімат у кімнаті цілий рік. Робота на інноваційному фреоні R32 забезпечує збільшення продуктивності, зменшуючи при цьому споживання електроенергії. Як і у всій лінійці побутових кондиціонерів компанії NС clima, у серії Бірмінгем NCI/NCO09EHBIw1eu встановлено компресор Toshiba.

Режим нічний і TURBO
Нічний режим знижує оберти вентилятора та шум від його роботи для комфортного сну чи відпочинку.
Режим підвищеної потужності – Турбо, завдяки якому кондиціонер може вийти на задану температуру за лічені хвилини.

Wi-Fi керування
Дистанційне керування кондиціонера NС clima Birmingham можливе через підключення Wi-Fi модуля (купується окремо) у внутрішній блок, встановлення програми NetHome Plus на ваш гаджет та доступу до мережі інтернет.

Тиха робота
Завдяки новітньому інверторному компресору система має низькі показники шуму внутрішнього блоку. Для моделі NCI/NCO09EHBIw1eu мінімальний рівень шуму становить лише 20 дБ. Такі показники забезпечать Вам комфорт та тишу під час відпочинку.

Функція Dimmer
Можливість відключення підсвічування дисплея кондиціонера – зручна та водночас корисна в нічний час для комфортного сну. Для вимикання LED підсвічування достатньо натиснути відповідну клавішу на пульті дистанційного керування.

Від -20 до +50
Кондиціонер NС clima Birmingham у широкому діапазоні робочих температур для кожної пори року. Модель відмінно впорається як з обігрівом Вашої оселі при зовнішній температурі до -20°С, так і з охолодженням при зовнішній температурі до +50°С.

Фреон R32 та покриття Golden Fin
Серія кондиціонерів Birmingham працює на новому екологічно безпечному та енергоефективному фреоні R32.
Теплообмінники покриті спеціальним антикорозійним засобом Golden FIn, який надійно захищає ключові вузли кондиціонера від шкідливого впливу вологи.
Особливості кондиціонера NС clima NCI/NCO09EHBIw1eu




Високий показник SEER - клас енергоспоживання А++ (співвідношення електрики, що споживається, до виробленої енергії холоду).
Фреон R32Інноваційний фреон R32 має на 64% менший потенціал глобального потепління порівняно з фреоном R410.
Покриття Gold FInГідрофільне покриття теплообмінників запобігає появі бактерій, плісняви та корозії у внутрішньому блоці.
Функція Smart AutoРозумний режим автоматичного перемикання між базовими режимами кондиціонера: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція.
Технічні характеристики NС clima NCI/NCO09EHBIw1eu
Площа, кв.м Потужність, BTU Рівень шуму, Дб Розміри вн. блоку, ммдо 25
9000
20/23/31/39
722x187x290
Основні функції кондиціонера NС clima Birmingham
Dimmer Таймер Зимовий комплект TURBO режим Самоочистка Режим AUTO Wi Fi Ready АвтоперезапускОсновні характеристики Кондиціонер NC clima NCI09EHBIw1eu/NCO09EHBIw1eu
Загальні характеристики
Площа, кв.мдо 25
Тип компресораІнверторний
КомпресорToshiba GMCC
ВстановленняНастінне
Робочий діапазон температур, °СОхолодження від -15 °C до +50 °C/Обігрів від -20 °C до 30 °C
Розмір внутрішнього блока (Д/В/Г), мм722/290/187
Розмір зовнішнього блока (Д/В/Г), мм720/495/270
Вага внутрішнього блока, кг7,3
Вага зовнішнього блока, кг23,2
Gold Fin (антикорозійне покриття)+
Дисплей+
Пульт ДУ+
Колір корпусуБілий
Вироблено вКитай
ЗаводMidea
Гарантія, міс24
Функції
Режими роботиОхолодження/Обігрів/Вентиляція/Осушення
WI-FI керуванняОпціонально (додатковий модуль)
ПрограмаNetHome Plus
Іонізація+
Режим Follow me+
Режим AUTO+
Режим турбо+
Режим +8+
Режим 3-D AirFlow+
Режим тиші Silent+
Режим нічний+
Режим таймеру+
Автоматичний перезапуск+
Режим пам'яті жалюзі+
Самоочищення+
Режим Defrost (авторозмороження зовнішнього блоку)+
ФільтриГрубого очищення, Cold-catalyst filter
Технічні параметри
Потужність, БТО/год9000
Електроживлення, В220-240
SEER (робота на охолодження)6,9 (A++)
SCOP Tbiv -7℃ (робота на обігрів)4,0 (A+)
SCOP Tbiv +2℃ (робота на обігрів)5,3 (А+++)
Потужність обігріву/охолодження, кВт2,930 / 2,637
Споживча потужність (обігрів/охолодження), кВт/год0,78 (0,07-0,99) / 0,74 (0,08-1,1)
Рівень шуму (внутрішній/зовнішній блоки), дБ26-39 / 56
Захист від перепаду напруги+
Захист від витоку фреону+
Зимовий комплект+
Клас захистуIPX4
Фреон (холодоагент)R32
Вага холодоагента, кг0.55
Трубопровід для холодоагента (рідина/газ), мм6.35mm (1/4in)/9.52mm(3/8in)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NC clima |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2930 Вт |
| Потужність охолодження | 2630 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 740 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 780 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 722 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 187 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.3 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 6.90 |
| SCOP | 4.0 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 20-30 / 09BTU |
- Ціна: 23 999 ₴





