Кондиціонер TCL ELITE TAC-12CHSA/XAB1 On-Off WI-FI Ready

16 999 ₴
- В наявності
Низький рівень шуму
Оптимізована система повітроводів здатна неабияк знижувати рівень шуму для користувачів, які цінують спокій і тишу

WiFi контроль
Опціонально кондиціонер може бути обладнаний модулем зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого керування через смартфон або планшет, перебуваючи, як удома, так і в будь-якому іншому місці, де є інтернет. Wi-Fi модуль не входить до комплекту постачання кондиціонера/купується як опція

Smart Air Flow
У режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору. У режимі нагрівання тепле повітря спрямоване вниз, щоб дути на ноги
Безпечна конструкція
Немає зв'язку між конденсатом і електрикою

LED дисплей
Корпус кондиціонера виготовлений у класичному дизайні білого кольору з ребристою панеллю та прихованим LED дисплеєм. У разі потреби дисплей можна вимкнути за допомогою пульта керування

Режим SLEEP
Забезпечує комфортну зміну температури під час сну. А завдяки зменшенню швидкості вентилятора досягається мінімальний рівень шуму, що є запорукою комфортного та здорового відпочинку

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3700 Вт |
| Потужність охолодження | 3520 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1020 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 777 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7.2 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 552 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 754 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 300 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоефективність, клас | А |
| Коефіцієнт енергоефективності при обігріві (COP) | 3.61 |
| Коефіцієнт енергоефективності при охолодженні (EER) | 3.22 |
| Компресор | Не інвертор |
| Площа приміщення | 30-40 / 12BTU |
- Ціна: 16 999 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування - у картонних коробках.



