Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL PLUS CH-S07FTXF6

23 999 ₴
- В наявності
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus оснащений можливістю підключення дротового пульта керування та сухого контакту для інтеграції з зовнішніми системами. Внутрішній блок має функцію самоочищення, що реалізується за допомогою заморожування та послідовного нагріву, що допомагає підтримувати чистоту та ефективність роботи. Вбудований іонізатор CH-Ion filter забезпечує додаткове очищення повітря.
Жалюзі внутрішнього блоку керуються з пульта вправо та вліво для зручного спрямування повітряного потоку. У кондиціонері передбачені додаткові фільтри 7-sky для якіснішого очищення повітря. Це інверторна спліт-система з різноманітними режимами роботи: автоматичний, вентилятор, зволоження, нічний, обігрів, осушення, охолодження, очищення повітря та турборежим.
Керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, Wi-Fi (вбудований). Кондиціонер здатний працювати при температурі зовнішнього повітря до −15 °C. Серед функцій — авторозморожування, гідрофільне покриття теплообмінників для запобігання накопиченню вологи, датчики витоку холодоагенту, дисплей для індикації роботи пристрою та захист від перепадів напруги.
Є налаштування пам’яті, підсвітка, система самодіагностики та таймер. Функція контролю температури iFeel забезпечує точне підтримання комфортних умов. Клас енергоефективності — А++. Компресор роторного типу, що забезпечує надійну та тиху роботу.
Кондиціонер Cooper&Hunter VITAL Plus поєднує в собі сучасні технології, енергоефективність та широкий функціонал, що забезпечує комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні. Надійність роботи та зручність керування роблять його ідеальним вибором для дому чи офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2400 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 590 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 590 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 260 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 735 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 450 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 293 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 5.10 |
| Компресор | Інверторний |
| SCOP | 3.80 |
| Енергоефективність, клас | А |
| Площа приміщення | 10-20 / 07BTU |
- Ціна: 23 999 ₴




