Кондиціонер Cooper&Hunter ARCTIC PLUS CH-S24FTXLA6

59 799 ₴
- В наявності
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLA6 ARCTIC PLUS – Новинка 2026 року. Тепловий насос призначений для північних країн. Кондиціонер працює на енергоефективному, екологічному фреоні R32. Клас енергозбереження А ++. Широкий діапазон робочих температур -25 до +50°С дозволяє використовувати цю спліт-систему як єдине джерело опалення навіть у найсуворіші зими. Алгоритми керування та захисту, а також застосування високоякісних комплектуючих гарантують надійну безперебійну роботу обладнання в широкому діапазоні навантажень. Низький рівень шуму внутрішнього блоку – від 20 дБа (залежно від моделі). Широкий набір функцій, енергоефективний компресор, якісні пластик та стильний дизайн роблять цю модель цікавим варіантом під час пошуку кондиціонера. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLA6 ARCTIC PLUS - рекомендований до використання як єдине джерело опалення. Кондиціонер зібраний за протоколом Generation VI з підвищеними вимогами до якості збирання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки. Розширена гарантія – 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7800 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2000 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 333 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1130 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 252 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 660 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 958 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 402 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 7.0 |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| SCOP | 4.20 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Площа приміщення | 60-80 / 24BTU |
- Ціна: 59 799 ₴



