Кондиціонер Cooper&Hunter NATURE White CH-S12FTXAN-WP

35 199 ₴
- В наявності
Кондиціонер Cooper&Hunter NATURE – Новинка 2025 року! Перший інверторний тепловий насос Cooper&Hunter з можливістю підмішування свіжого повітря (опція). Потужна система фільтрації, ультрафіолетова лампа та функції самоочищення дозволяють зробити повітря в приміщенні бездоганно чистим та здоровим. Екологічний фреон R32 та економічний та ефективний компресор з інверторним керуванням дозволяють досягти високих класів енергоефективності. Ви зможете економити на рахунках за електрику протягом усього терміну експлуатації.
Кондиціонер виконує європейські вимоги з енергозбереження та відповідає класу: A+++. Модель розрахована на роботу в різних кліматичних зонах за діапазону температур довкілля від -25 до +50°С, що повністю перекриває діапазон температур в Україні.
Завдяки управлінню на основі штучного інтелекту кондиціонер точно контролює температуру в приміщенні та автоматично підлаштовується під навантаження, забезпечуючи суттєву економію електрики. Алгоритми керування компресором захищають його від перевантажень і забезпечують довговічність та надійність.
Рівень шуму внутрішнього блоку 19 дБа (залежно від моделі). Кондиціонер Cooper&Hunter NATURE - рекомендований до використання як основне джерело опалення при температурах до -25°С. Кондиціонер розроблений для професійних інсталяцій та відповідає високим вимогам Cooper&Hunter щодо якості складання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 3800 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 980 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 970 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 293 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 837 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 732 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SEER | 7.20 |
| SCOP | 5.20 |
| Енергоефективність, клас | А++ |
| Компресор | Зимовий інвертор |
| Площа приміщення | 30-40 / 12BTU |
- Ціна: 35 199 ₴




