Кондиціонер TCL SaveIN TAC-18CHSD/ZG41IHB Black Heat Pump Inverter R32 WI-FI

40 899 ₴
- В наявності
T-AI Energy Saving
Автоматично оптимізує роботу системи для зменшення споживання електроенергії до 37%+.
- розумніше прогнозування температури
- автоматичне регулювання частоти компресора
- вбудований аналіз даних на основі ШІ
- автоматичне керування температурою та вологістю
Ефект Коанди
Дозволяє рівномірно розподіляти повітря в приміщенні без прямих холодних потоків, підвищуючи комфорт і ефективність. Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху. Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Режим генератора
Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні. За допомогою режиму генератора можна обмежити енергоспоживання відповідно до номінальної сили струму у діапазоні шістьох рівнів.
Легке встановлення та сервісне обслуговування
Кондиціонер має продуману конструкцію, що спрощує монтаж і забезпечує швидкий та зручний доступ до основних вузлів для технічного обслуговування.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Обігрів до -30°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -30°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5210 Вт |
| Потужність охолодження | 5140 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Продуктивність осушення | 1.8 л/добу |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1567 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1376 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 305 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 602 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 853 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 349 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт енергоефективності | А++ |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі охолодження SEER | 6.4 |
| Сезонний коєфіцієнт ененергоефективності в режимі нагріву SCOP | 4.0 |
| Площа приміщення | 60-80 / 24BTU |
| Користувацькi характеристики | |
| Компресор | Зимовий інвертор |
- Ціна: 40 899 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: Зовнішній блок, Внутрішній блок, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон. Заводське пакування, у картонних коробках.




