Внутрішній настінний блок Cooper&Hunter Nature WHITE CH-S09FTXAN-WP(I) для мульти-спліт системи

20 199 ₴
- В наявності
Внутрішній блок (мульти-спліт) Cooper&Hunter – Новинка 2025 року! Перший внутрішній блок для мульти-спліт систем Cooper&Hunter з можливістю підмішування свіжого повітря (опція). Потужна система фільтрації, ультрафіолетова лампа та функції самоочищення дозволяють зробити повітря в приміщенні бездоганно чистим та здоровим. Екологічний фреон R32.
Завдяки керуванню на основі штучного інтелекту кондиціонер точно контролює температуру в приміщенні та автоматично підлаштовується під навантаження, забезпечуючи суттєву економію електрики. Алгоритми управління захищають його від навантажень і забезпечують довговічність та надійність.
Рівень шуму внутрішнього блоку 19 дБа (залежно від моделі). Кондиціонер розроблений для професійних інсталяцій та відповідає високим вимогам Cooper&Hunter щодо якості складання та матеріалів. Стандартна гарантія – 2 роки. Розширена гарантія – 5 років.
ECO-FRESH Електростатичний фільтр повітря захоплює частинки пилу електромагнітним полем, додатково очищуючи повітря
- CH SMART-iON Filter Створює негативно заряджені іони навколо частинок пилу в приміщенні, що посилює їх уловлювання фільтром кондиціонера
- SELF-CLEAN Функція очистки теплообмінника внутрішнього блоку. Після роботи в режимі охолодження вентилятор внутрішнього блоку продовжує працювати протягом деякого часу, для видалення вологи з теплообмінника. Таким чином виключається можливість поширення цвілі, для розвитку якої потрібне вологе середовище.
- Ультрафіолетова лампа вбудована у внутрішній блок лампа дезінфікує повітря суттєво скорочуючи ризик поширення вірусних інфекцій
- DOUBLE SELF-CLEAN Функція самоочищення від пилу, грибка, вірусів та бактерій, методом миттєвого заморожування, з наступним прогріванням теплообмінника до +57..+58°C. Повне очищення займає 30 хвилин, що дозволяє збільшити інтервали між обслуговуваннями і заощадити час та гроші
- FRESH AIR KIT (опція) Система підмішування свіжого повітря, яку можна дозамовити до цієї моделі кондиціонера, дає змогу забезпечити вентиляцію приміщення без купівлі рекуператора або провітрювача.
- Контроль рівня вологи Вбудований датчик дозволяє точно контролювати вологість та утримувати її в заданих межах у режимі осушення.
- Сушіння одягу Кондиціонер можна використовувати замість побутового осушувача, що зручно, якщо ви сушите одяг в квартирі.
- I FEEL При активації цієї функції кондиціонер вимірює температуру по датчику розташованому в пульті управління, дозволяючи більш точно контролювати її значення.
- TURBO Включає кондиціонер на максимальну потужність та дозволяє швидко охолодити або нагріти приміщення.
- Теплий старт У режимі обігріву вентилятор внутрішнього блоку починає роботу лише після того, як теплообмінник достатньо прогрівся. Це дозволяє виключити попадання холодного повітря на користувача.
- Горизонтальний SWING Напрямок потоку у горизонтальній площині регулюється з пульта.
- Вертикальний SWING Напрямок потоку у вертикальній площині регулюється з пульта.
- Чергове опалення +8°C Для економії енергії та запобігання розморожуванню приміщення в холодну пору року в кондиціонері передбачено режим чергового опалення.
- Режим комфортного сну SLEEP Ця функція надає користувачеві вибір трьох різних режимів, які дають змогу встановити комфортні умови для сну.
- Безшумний режим Для використання кондиціонера в спальнях, дитячих або інших приміщеннях з підвищеними вимогами до рівня шуму, в кондиціонері передбачено режим роботи зі зниженим рівнем шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Мультіспліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 610 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труб | 6,35 (1/4") / 9,52 (3/8") |
| Площа приміщення | 20-30 / 09BTU |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип блоку | Внутрішній, настінний |
- Ціна: 20 199 ₴


